Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Magányos a tengerimalacom?...

Magányos a tengerimalacom? Megijedt? Miért nyáladzik?

Figyelt kérdés

3éves malackám, elkezdte vakarni a fülét és kicsit kisebesedett, elvittük állatorvoshoz, az adott neki szurit meg mondta hogy adjunk neki szénát de káposztát meg semmiképpen :O Azóta olyan kis csendes.. mindig sivítozott és vacogtatta a fogait ha hallotta, h közeledünk hozzá, de mostanában meg olyan csendes és túl nyugiodt.


Mindig olyan sokáig rág egy apró falatkát is pl. dinnyét is, meg azt vettem észre hogy nedves a nyaka alul. Gondoltam, hogy biztos előtte ivott, és attól, de kitettem napozni ketrecben az udvarra (árnyékkal) és amikor behoztam akkor is ugyanolyan nedves/nyálas(?) volt a kis bundája. Nem mertem belenézni a szájába, lehet hogy vmi beleakadhatott?


Szerintetek a szuri miatt ilyen furi, meg egy kicsit le is fogyott azt hiszem :S


Azóta nem vtunk dokinál. (3hete voltunk nála)


2010. jún. 16. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi elvittük állatorvoshoz a papaájunkat és megdöglötztz a kezelés után... pedig "alap " keezlés volt... azt mondta a doki h ez könnyű meg ilyesmik
2010. jún. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekünk cicánk pusztult el egy megfázás elleni oltástól tavaly:S Szomszédnak meg a cicája elkapta a rüht és vitték, h nehogy továbbfertőződjön, beoltotta a doki és a macska eltünt másnapra...
2010. jún. 16. 18:33
 3/7 A kérdező kommentje:
mármint milyen kezelést kapott a papagáj?
2010. jún. 16. 18:33
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez elég rejtélyes esetnek hangzik: egy állatorvos aki egy méreginjekcióval teszi el láb alól a betegeket miután bezsebelte a kezelés árát, h ne kelljen többet vacakolnia vele-ilyen csak a filmekben van.

nézz bele a szájába!a fogát

2010. jún. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sztem vidd el megint orvoshoz, te nem nagyon tudsz mit kezdeni vele.
2010. jún. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Megélénkült:) Lehet csak be"depi"zett. Most h kit volt többet a napon a kertben, a füvön, mostanság már izgágább.

:)

2010. jún. 17. 19:17
 7/7 BlacktigerXXX ***** válasza:
Lehet beszorult valami a szájába.
2010. jún. 21. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!