Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A höriket kézhez lehet szoktatni?

A höriket kézhez lehet szoktatni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy kishörcsögöt,és az lenne a kérdésem,h kézhez lehet-e szoktatni?Előre is köszi a válaszokat.

2012. máj. 26. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Igen,sok türelemmel,nyugodtsággal.De azzal számolj,hogy egy ilyen állatka csak 2-3 évet él és ha szoros a kötődés,nagyon fog fájni az elvesztése...
2012. máj. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Minél fiatalabb korban kerül hozzád, annál könnyebben megszelídül. Nagyon aranyosak tudnak lenni, ahogy másznak fel az ember kezére :)
2012. máj. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk aranyhörcsögök voltak, azokat egész biztos igen.

Soha ne lepd meg őket, legyél nyugodt, és határozott, és bánj velük gyengéden. Először etetheted kézből, hogy szokjon.

2012. máj. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,és gondoltam h nem fognak olyan sokáig élni,de ezt a 2-3 évet nagyon hasznosan el lehet tölteni a kiskedvencünkkel. :)
2012. máj. 26. 10:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze! Én a piciket már 2-3 hetes korukba simizem és babusgatom, mert akkor a leendő gazdájuk nem fog csalódni bennük, amiért harapnak. Mivel tenyésztő vagyok, és fontos, hogy a vevő elégedett legyen. :)
2012. máj. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!