Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi baja lehet a tengeri malacnak?

Mi baja lehet a tengeri malacnak?

Figyelt kérdés
Van egy tengeri malac ,akit az utcan szedtem össze,megtámadta egy kutya, es már elvittem állatorvoshoz, és azt mondta eltort a lába,de rendbe fog jonni, es most meg csak fekszik ,ha kiveszem, akkoris csak fekszik, szaporán lélegzik, állandoan vizet kér, nyitogatja a szajat, reme, nem tudom mi baja lehet..!
2012. máj. 26. 12:46
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Törött lábbal te vidáman rohangásznál az utcán? Kétlem. Jómagam is egy aranyos tengerimalac tulajdonosa vagyok, és tapasztalatból mondhatom, hogy egy ilyen állat sosem fog úgy rohangászni egyedül, mint egy kutya. Ha sokat iszik és szaporán lélegzik az is lehet az oka, hogy meleg helyen van. Ha nem rég került csak hozzád, akkor a szapora lélegzet lehet az idegesség az új körülményeknek köszönhetően. És... a tengerimalacok szeretnek lustálkodni.

2012. máj. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de ő egyaltalan megsem mozdul..
2012. máj. 26. 13:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Figyelj,mi nem vagyunk orvosok,főleg nem távgyógyitók! Már látta orvos,ha ő nem tudja,csak hogy eltört a lába,akkor mi honnan tudjuk?! Várni kell,ha csak a lába törött,azt kiheveri,ha más baja is van,akkor csak remélni lehet,hogy túléli,mert elég könnyen elpusztulnak,az orvos se tehet sokat érte,ha olyan baja van!
2012. máj. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!