Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan lehet egy elszökött...

Hogyan lehet egy elszökött aranyhörcsögöt megtalálni, elöcsalogatni a lakásban? Mert elszökött és azota nemtalálom sehol

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát az enyém már szökött el kétszer is.

Egyszer a konyhabútor alatt volt, és almával nagynehezen kicsalogattuk. Máskormeg rongyok között aludt. Bútorok alatt/mögött keresd. Szekrényekbe nézz be, akár egy cipőben is meghúzhatta magát. Konyhán is érdemes körülnézni, mert ott keresi az ételt.

2010. júl. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Norczy ***** válasza:
ha esetleg reagál a kajás zacsijának a zörgésére, azzal is megpróbálkozhatsz.
2010. aug. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekünk törpehörcsögeink voltak, és a fiatal egyedek a rácsok közt szöktek el néhányszor.

Édesapám így fogta el őket:


Letett a virágcserepet, persze egy kisebbet a földre, és ügyesen kitámasztotta gyufával. a gyufa mellé tett egy darab almát, vagy valami mást. éjszaka aktívak amugy és szerencsére elfogta a csapda

2010. aug. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyitott ablakon kiszökött a kertbe, nem találtunk meg.
2010. aug. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az a legnagyobb gond hogy ezek nem macskák, hogy nyávognak, és jelét adják hogy még a házban vannak...

szerintem már fölösleges keresni őket. :S

2010. aug. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer a fürdőszobai szemetesből került elő. EGyszer meg csak két nap múlva vettük észre hogy eltünt anya meg a ddigra kirakta az egérfogót mert azt hitte egér van a konyhaszekrényben. Aztán szerencséreészrevettük hogy a höri nincs meg és el is pakoltuk az egérfogót:D
2010. aug. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szekrény mögött is nézd meg,meg ha olyan magas akkor alatta
2010. aug. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha azóta nem találtad meg már tuti éhen döglött xDD
2010. aug. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
bocs az xD-ért de nekem is van hörim és nekem sose tűnik el 5 percnél több időre
2010. aug. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!