Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 2 éves dzsungáriai törpehörcsö...

2 éves dzsungáriai törpehörcsög már öregnek számít?

Figyelt kérdés

Igazából tavaly előtt (2010) május közepén kaptam,de nem tudom mennyit élt előtte mert szülinapomra hozták a barátnőim.


ja és ha ez számít valamit akkor kislány


2012. máj. 29. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Nekem annak idején a legöregebb törpehörcsögöm négyévesen halt meg. Kitűnő egészségnek örvendett halála utolsó órájáig. Sok függ tudod a tartásától, etetésétől, vele való foglalkozástól, na meg az egészségtől is.
2012. máj. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én úgy tudom hogy egy hörcsög átlagosan 2 évet él
2012. máj. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az első válaszoló is írta, sok mindentől függ, hogy mennyit fog még élni. Én is dzsungikat tartok, és az enyémek is pont két évesek, de nagyon mozgékonyak, szóval nem tűnnek öregnek. Ha rendesen eszik, és mozog eleget, akkor még nem kell aggódnod. :)
2012. máj. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha egy hörcsög már 2 évet megélt, akkor az nagyon jó. Gondozd továbbra is úgy ahogyan eddig, és reménykedj, hogy kibírja még egy ideig.
2012. jún. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!