Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Két dzsungáriai hörcsögöm...

Két dzsungáriai hörcsögöm több kis hörcsögöt gyártott és nem nagyon viszik őket. Ajánlanátok olyan állat kereskedést, ahová bevennék őket?

Figyelt kérdés

2012. máj. 16. 15:35
 1/5 anonim válasza:
0%
Nem tudom, ragaszkodsz-e a kicsik jövőjét illetően, de hamarabb lesz, ha kígyó tulajdonosoknál érdeklődsz.
2012. máj. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, én ajánlanék, de az attól függ, hogy merre laksz. Gondolom, nem fogsz 70 km-t utazni csak azért, hogy bevegyék őket. Amúgy meg, ha már nem tudjátok hova beadni, érdemes lenne szétválasztani a nagyokat. Főleg azért, mert a sok fialás nagyon csökkenti a nőstény höri élettartamát.
2012. máj. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg megkérdezheted a hozzád közelebbi kisállatkereskedéseket, hogy be tudják-e fogadni. Nem tudom hol laksz, ha nagyobb városban, akkor nem lesz gond vele.
2012. máj. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem bármelyik díszállatkereskedésben bevennék őket.

De én személy szerint megtartottam a piciket, mindegyiknek külön otthona van.

Én terhesen vettem az anyahörit, senki nem tudott erről...

Egyébként meg miért szaporítottad őket??

Remélem, hogy már külön tetted őket, mert nem kéne hogy tovább szaporodjanak, mert az a nőstény hörinek nem tenne jót!!

2012. máj. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem a sulimban van egy lány akinek több mint 30 kis körije van és csak ugy ingyen adja őket. Próbálkozhatnál ezzel is. Sok sikert :3
2012. máj. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!