Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol lehet BUDAÖRSÖN törpenyula...

Hol lehet BUDAÖRSÖN törpenyulat kapni? Olyan 3-4000 (tenyészetből kellene)

Figyelt kérdés

2012. máj. 30. 21:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem tenyésztőtől veszed a nyuszit, hanem szaporítótól, ha valóban ennyit kell fizetned érte. 6 hetesen lehet elhozni a kisnyuszit a mamájától és a tenyésztőknél meg is kapja az első oltását ennyi idősen. Ha a származási lapot és az oltást számolom, az kerül alsó hangon is 4000Ft-ba, ergo 0 haszonnal adnák el, sőt, mínusszal, mert addig is etetni kellett a nyuszit, még ha keveset is... Ezért kerül tenyésztőnél min. 10eFt-ba egy kisnyúl.


Szóval, ha elhozzátok 6 hetesen, irány a doki kombinált oltásra, ami magánszemélyeknek dokitól függően 3-7eFt között van, majd rá 4 hétre kell kapnia egy ismétlő oltást.

2012. máj. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

4000 ft egy oltásra???????

Nekünk 1000 ft volt!!!

2012. jún. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

ma 13:53

Attól függ,hol/kinél oltatod.Én fizettem érte 3ezret,másik dokinál 4500 volt...

2012. jún. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Akkor mákod van, de a legtöbb rendelőben 3eFt-nál kezdődik és ez még jó árnak számít. Van olyan rendelő, ahol 7-8eFt-ot is elkérnek érte.
2012. jún. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ne mondd már, hogy benne van az oltás.... Csak akkor oltják a nyuszit, ha a gazdi kéri. Egyrészt akkor csak később lehet elhozni, hogy stresszmentesen be tudja a szervezete fogadni. Másrészt többféle oltóanyag van, orvosa válogatja melyiket használják. Ezért sok orvos nem is szereti, ha nem ő adja az elsőt is. Ne mondj neki butaságot. Ez nyúl, nem kutya.
2012. jún. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Tenyésztő ismerőseim mindegyik oltatja a nyusziját, 6 hetesen megkapják a kombináltat (prestorin mormyx). Utána mehet gazdihoz.
2012. jún. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nos én nem vagyok helybéli viszont ezt az oldalt érdemes megnézni, mert itt a teljes (regisztrált) kínálat tenyésztőkböl. [link]
2012. jún. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!