Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyulat szeretnék venni,...

Törpenyulat szeretnék venni, apukám allergiás a macska ill. a kutyaszőrre. Lehetséges, hogy a nyúlra is allergiás?

Figyelt kérdés

2012. máj. 19. 18:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lehetséges, pláne ha allergiás a macskaszőrre.
2012. máj. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos valószínűleg allergiás lenne a nyuszira is.
2012. máj. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
mit tehetnénk ellene??? mert már régóta szeretnék egy nyuszit és ez a kérdés is felmerult.....törpenyusziról lenne szó.....de akkor úgy látom,hogy ez se a legjobb ötlet.esetleg lenne valakinek ötlete,hogy mi másjöhet szóba???
2012. máj. 20. 09:58
 4/15 A kérdező kommentje:
esetleg beoltatni a nyuszit??az nem lenne jó ötlet???
2012. máj. 20. 10:00
 5/15 anonim ***** válasza:
attól, hogy beoltod a nyulat, apád nem lesz rá allergiás szerinted???
2012. máj. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Attól hogy beoltatod, ugyanúgy allergiás lesz a nyúlszőrre. Lehet hogy szeretnéd, de gondolnod kell arra hogy apukád allergiája súlyosbodhat, hogy ha allergén élőlényt viszel az otthonotokba.
2012. máj. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát igazából rövidszőrűtől nem biztos, hogy apud allergiája rosszabbodna. Nekik nagyon kevés szőrük hull.


De pl azén nyuszim duplagénes oroszlánfejű, szóval nagyon hosszú szőre van. A vedlési időszakban napi 2x fésültem ki belőle maréknyi szőrt. Én sosem voltam allergiás az állatszőrre, de a vedlés 2-3 hónapját végigszenvedtem allergiagyógyszerrel...

2012. máj. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A rövidszőrűből is nagyon nagyon sok jön vedlés alatt. Nekem rövidszőrű nyuszim van, de miután ölbe vettem, és simogattam, kb olyan a ruhám, mintha valami macska ült volna az ölemben, és minden tiszta szőr. Persze, csak amikor vedlik, alapjáraton nincs probléma
2012. máj. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem tudtok elmenni valakihez, akinek van nyuszija? Egyik ismerősöm nagyon asztmás, kutyával, macskával nem bír fél óránál többet egy légtérben lenni, viszont a nyuszitól semmi baja. Először úgy volt, hogy a kertben lesz a nyuszi, de felvitte minden nap a szobájába és kiderült hogy nem is allergiás rá. Azóta a szobában lakik a nyuszó:).
2012. máj. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
szerintem meg lehetne próbálni....végülis próba szerencse :)
2012. máj. 25. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!