Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Valószínüleg még ma éjjel...

Valószínüleg még ma éjjel megfog halni a hörcsögöm és nagyon félek! Kérlek írjatok valamit?!

Figyelt kérdés
egy hétig betegeskedett és ma már nagyon rosszul néz ki.Szerintem fullad mert nem bír aludni.Nem engedi hogy hozzányúljak. 2,5 éves.Anyu pont éjszakás és megbeszéltük ha meghal ő temeti el.Én nem bírnám rászórni a földet.De anyu csak reggel 6 kor jön haza.Mi van ha addig meghal? Képtelen lennék eltemetni.Mit csináljak?:((((((((
2012. máj. 31. 19:15
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
58%

rak be addig egy dobozba..sajnos ilyen az élet.. :(

Részvétem..

2012. máj. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Már voltam vele,de Ő azt mondta nem tud csodát tenni.Kapott injekciót.
2012. máj. 31. 19:27
 3/29 genya a punk válasza:
63%
Remélem, hogy túléli...nekem is halt meg hörcsögöm, csak nekem váratlanul.:(
2012. máj. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Ha meghal akkor tedd bele egy kisebb dobozba és vidd be egy olyan szobába helyiségbe ahol nem lesz útba. Sajnos én sem tudok mit csinálni a hörik nem egy hosszú élethűek én a második hörimnél mondtam hogy én ezt tovább nem bírom, helyette lett tengerimalac, többet is ért lehetett vele játszani simogatni meg minden, plusz több ideig él akár 6-8 évig is ha jól van tartva. 5 éves tengeri malacom van nagyon jól érzi magát. Sajnálom hogy ez lesz a höriddel, de csak túl él még pár napot :(
2012. máj. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Az még jobb mert nem látod szenvedni.Én már egy hete látom rajta hogy rosszul van és remeg.Annyira szeretem :(
2012. máj. 31. 19:35
 6/29 A kérdező kommentje:
De ugye nem másszák meg a bogarak igaz??? :'(
2012. máj. 31. 19:36
 7/29 anonim ***** válasza:
59%
Szegénykém...a hörcsögöknél két és fél év már szépnek számít. :) Sajnos ez az élet rendje, ha nem most, valamikor így is-úgy is el kell majd búcsúznod tőle.
2012. máj. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Ha kiveszem akkor eszik, futkos,de ha bent van akkor teljesen elpilled és csak néz maga elé.
2012. máj. 31. 19:40
 9/29 anonim ***** válasza:
63%
szegény.. :( nekem is ez volt az egeremmel, de ő 1 évig volt ilyen.. 4 évesen halt meg, addig pedig sokszor volt hogy hosszabb rövidebb ideig rosszul volt, dülöngélt, azután telljesen helyre jött. miután meghalt szegény, a párja is követte, pedig 1 évvel fiatalabb volt nála :( de nem lehet mit tenni, ez az élet rendje.. én sose vettem ugyan olyan állatot miután meghaltak, mert mindig az előzőre emlékeztetett volna.. :( ha már nagyon rosszul van, gondolj arra, hogy jobb így neki, már nem szenved többet..
2012. máj. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
73%

Az unokatesóm 3 éves hörcsögének pont ez volt a baja. ők főztek kamillateát és úgy tartották, hogy a hörcsög azt lélegezze. túl élte az estét, és onnantól minden nap, később csak hetente megismételték. nem rég halt meg öt évesen.

még ne temesd el gondolatban sem. túl fogja élni, és kész :)

2012. máj. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!