Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejallergiás babának mit...

Tejallergiás babának mit adjak hogy jobban aludjon és ne legyen éhes? Valószínűleg a tápszer "gyenge" neki? 7 hónapos baba éjjel egyszer-kétszer ébred enni.4 hónapos koráig végigaludta az éjszakát.

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia

az en babam nem tejallergias, ehez nem tudok erdemben hozzaszolni, bar en ugy tudom, hogy a 2es tejporok 1 eves koig kielegitik a babak igenyet , nem hiszem, hogy a babad azert kelne fel, mert ehes, hanem felebred es csak ugy tud visszaaludni, ha megeteted, szoval szerintem nem a tejporral van gond, adhatsz barmit es barmennyit, de ha felebred nem tud visszaaludni. nalunk is ez volt a helyzet, en 2 honapig(4.5hos koratol 7 honaposig) hosiesen szopiztattam 1x, 2x aztan egyre gyakrabban, majd mar annyira faradt voltam, hogy a ferjem kelt fel a gyerekhez, nagy nehezen visszaaltatt, elso ejjel alig aludtunk, masodik ejjel mar jobb volt es azota megint atalussza az ejszakat. en sokmindent olvastam, hogy biztos jon a foga meg ez ilyen korszak az eleteben es igenis meg kell szoptatni mert erre van szuksege...visszagondolva en szoktattam ra akaratomon kivul hogy csak igy tudjon visszaaludni, mert nem szoktuk sirni hagyni. ha van segitseged, probald meg, hogy nem adsz neki enni, mert ha addig ataludta az ejszakat, akkor nem az ehseg a baj.

2009. júl. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki, hogy napközben többet adsz enni neki főzeléket, vagy gyümölcsöt.
2009. júl. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem volt tejalergia csak óvatosságból kapja a Pregomint. (mert a családban van komoly alergiás) 6 hónapos korára nálunk is kevés lett. Én estére Sinlacot adok neki hígabbra csinálom, mint pépnek és nagylyukú cumisüvegből adom. Nagyon szereti mert édes és azóta átalussza az éjszakát (tápláló).
2009. júl. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az éjszakai felébredésnek sok oka lehet, pl. rosszat álmodik, érzékenyebb és így dolgozza fel a napi dolgokat. Pl. a tévé változó képernyője ugye mennyi inger, és teljesen érthetetlen dolog egy babának. Lehet szomjas is, nyugtalan lehet beszűrődő zajokra, túlöltöztetés/fázik...stb.Vagy csak anyaközelségre vágyik.
2009. júl. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kimaradt,

az nem jelent semmit, ha az elején pár hónapig végigalussza, ezt írja egy német szakkönyv, nálunk is ez volt. Fogzás, tele pelus vagy a fent említett okok is zavarhatják.

10.47-es

2009. júl. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!