Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Valószínüleg még ma éjjel...

Valószínüleg még ma éjjel megfog halni a hörcsögöm és nagyon félek! Kérlek írjatok valamit?!

Figyelt kérdés
egy hétig betegeskedett és ma már nagyon rosszul néz ki.Szerintem fullad mert nem bír aludni.Nem engedi hogy hozzányúljak. 2,5 éves.Anyu pont éjszakás és megbeszéltük ha meghal ő temeti el.Én nem bírnám rászórni a földet.De anyu csak reggel 6 kor jön haza.Mi van ha addig meghal? Képtelen lennék eltemetni.Mit csináljak?:((((((((
2012. máj. 31. 19:15
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
De mi van ha valami állat kiássa??:((( Vagy a szomszéd gyerekeket láttam ott focizni egyszer kétszer és anyu pont oda temette. Mivan ha valami kárt tesznek benne? Anyu körülbelül 10 centi mélyen ásta el akkor a kutyák vagy macskák nem találják meg igaz? És kárt se tehetnek benne ha arra a földrészre lépnek ugye?? :'(
2012. jún. 1. 18:22
 22/29 anonim ***** válasza:

Ne aggódj nem fognak kárt tenni benne :) Nem hiszem hogy bármi kiásná és szerintem a gyerekek sem fognak ott homokozni max fociznak attól pedig nem lesz baja !:)

Most gyászold meg és mikor már úgy érzed készen állsz egy új kisállatra akkor ne pont olyat vegyél mint Ő volt mert akkor folyton rá emlékesztetne.:)

2012. jún. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Nem.Nekem Ő volt az utolsó hörcsögöm! Soha többet nem kell mert úgyis halál lesz a vége és én nagyon nehezen viselem az ilyet. És nem szeretném hogy fájjon neki hogy másik hörcsögöm van. Tudom gyerekesen gondolkodom de eszméletlenül hiányzik.

Biztos nem tesznek kárt benne? 10 cm mélység az elég hogy ne törjék össze a csontjait ha rálépnek arra a földrészre? Vagy az állatok már nem tudják kiszagolni így igaz?? Bocsi de nagyon aggódom érte!

2012. jún. 1. 18:54
 24/29 anonim ***** válasza:

Minden állattartásnak halál lesz a vége. Ha kutyát, vagy valami hasonlóan hosszú életű állatot veszel, akkor még jobban a szívedhez nő, hiszen akár 10-15 éveket is együtt tölthettek. Ez hozzátartozik az állattartáshoz. Úgyhogy gondold át, hogy bírni fogod-e. Bár ez mindenkit nagyon megvisel. :(

Részvétem.

2012. jún. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 Fuzzi ***** válasza:
Részvétem. Zudom milyden mert volt már: 1 csigám és 5egerem. Csak azért tartom őket mert lovat nerm tarthatok és a ló után ők a kedvenceim. Ők nagyon sok örömöt adnak.
2012. jún. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Úgy dolgozod fel a gyászt ahogy neked jó, ne aggódj nem vagy gyerekes! Figyelj ha nagyon aggódsz kérd meg anyudat hogy ásson neki mélyebb helyet! Sajnos a halál az élet velejárója erre fel kell készülni :((
2012. jún. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
ÁÁ már biztos nem venné ki onnan.:( Minjdárt söstét és Ő ott van egyedül :'( Nagyon sajnálom Őt.Legszívesebben lent aludnék vele,hogy ne féljen
2012. jún. 1. 20:37
 28/29 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elfogadni hogy a lelke már nincs ott! :(
2012. jún. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap halt meg az a fiókám amit árván találtam :( szerintem nyugodtan sírd ki magad aztán gondolj arra hogy ő már egy jobb helyen van ahol nem fáj semmije és sok kis hörcsöggel van együtt és sokat játszanak ;)
2012. jún. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!