Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az baj, ha a nyuszim zöldet...

Az baj, ha a nyuszim zöldet (pl. :lucerna, fű) kap minden nap (széna mellett), és hogy a nyulak csak bolti itatóból ihatnak, vagy az is jó, ha edényből?

Figyelt kérdés
Mert a nyuszim nem ivott a bolti itatóbol,vagyis nem fogyott belőle a víz, ezért tettünk be neki edényt, de most pedig mindig nyalogat mindent, pedig a víz fogy a tálból (pedig én sosem látom, hogy inna) kiburítani meg nem tudja....
2012. jún. 3. 11:52
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
És gyümölcsöket kaphat?
2012. jún. 3. 11:58
 2/13 A kérdező kommentje:
Ja, meg hogy csak állatorvos vághatja a körmét?
2012. jún. 3. 12:02
 3/13 anonim ***** válasza:

Jó az edény,ha nem borítja fel.

Nem muszáj orvossal vágatni,ha te lebírod neki.Az enyém nem hagyja,így én orvoshoz viszem.Ott megvan szeppenve,itthon ficánkol.Az elsőt érdemes orvossal csináltatni,ha nem tudod,hogy kell.

Gyümölcsöt ehet.--> [link]

2012. jún. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
lehet, hogy nem tanult meg inni bolti itatobol (bar ha boltban vettetek, akkor ez nem valoszinu) rakd be neki mind a kettot, lehet csakkipancsolja a talbol. Es egyaltalan nem baj, ha sok zoldet kap, sot, lehetoleg minnel tobbszor adj neki, mert az a termeszetes taplaleka :) ha megeszi a gyumolcsot, kaphat, de savasakat ne adj neki (narancs mandarin kivi) alma korte sargadinnye meg a gorogdinnye roszaszin reszet meg a hejjat imadjak :) es nem csak allatorvos vaghatja a kormet, de mivel eleg izgaga allatok, ha nem vagy magadba 100% biztos, akkor vidd allatorvoshoz, mert ha belevagsz az elo koromreszbe, az nagyon tud fajni :)
2012. jún. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
am lehet azert nem iszik annyit, mert sok zoldet kap, ami tele van vizzel
2012. jún. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 ZMHase válasza:
Nekem is va,már 2 éve.Állatorvos vágja a körmét.A zöld nem baj csak mértékkel,a tál teljesen jo!
2012. jún. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 ZMHase válasza:
Kaphat gyümölcsöt,de az almán kivül a többiből nagyon keveset!!!
2012. jún. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 ZMHase válasza:
Ó,és salátát nehogy agy neki mert attól felpufad!!4
2012. jún. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
a kaposztatol puffad fel, nem?
2012. jún. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, és amugy énis azt olvastam, hogy a káposztától :)
2012. jún. 3. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!