Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az baj, ha a nyuszim zöldet...

Az baj, ha a nyuszim zöldet (pl. :lucerna, fű) kap minden nap (széna mellett), és hogy a nyulak csak bolti itatóból ihatnak, vagy az is jó, ha edényből?

Figyelt kérdés
Mert a nyuszim nem ivott a bolti itatóbol,vagyis nem fogyott belőle a víz, ezért tettünk be neki edényt, de most pedig mindig nyalogat mindent, pedig a víz fogy a tálból (pedig én sosem látom, hogy inna) kiburítani meg nem tudja....
2012. jún. 3. 11:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A salátát azért nem ajánlják, mert a permetméreg felhalmozódhat benne, és az nem jó (méreg) a nyuszinak. A tál teljesen jó itatónak, csak ne tudja kiborítani. A mi nyuszink sem ivott a golyós itatóból, most egy nehéz kerámiatál van bent neki, abból sem nagyon fogy, mert a zöldet imádja, és abban sok a nedvesség, de azért minden nap van tiszta, friss víz betéve neki.
2012. jún. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 beagle23 válasza:
Szió!a lucerna jó,a fű nem nagyon ha utcáról szeded...tudod a kutya,macska pisi stb szennyezések.az én nyuszóm is edényből iszik mint egy kutya lefetyel:D képzeld ahogy megkaptam láttam hogy nem tud az itatóból inni...nézegettem egy napig,alig fogyott.,utána tettem be neki egy kávés csészét ami pont jó mert beletudja tenni a kis arcát,abból iszik ő is:) úgyhogy azzal semmi baj,a zöldségeket,gyümölcsöket egy héten 3x ehetik...leírom mit jó? gyümölcsök: alma,banán(keveset mert magas a cukortartalma)eper,dinnye,mandarin,mazsola. zöldségek:jégsaláta,paradicsom,fejes saláta,répa,paprika,uborka,petrezselyem,a répa zöldjét imádja az enyém:-DDD ezeket mondjuk én úgy adom:hétfő-szerda-szombat.ahogy nő annyival többet lehet majd.a gyümölcsből se olyan sokat mert nagyon rostos és mehet a hasa tőle...azt is heti 3x kap.amúgy csak a tápot meg a szénát.TEJFÉLE,búza,szárított kenyér tilos...és a K-betűs zöldségek.azok puffasztanak.ennyi:-)az én nyuszóm se borítja ki a vizes tálját:-) nagyon ügyesek.ha van még kérdésed írj nyugodtan.
2012. jún. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Minden nap lehet adni zöldséget..Többfélét és keveset..
2012. jún. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!