Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Beteg a törpenyuszim! Mit...

Beteg a törpenyuszim! Mit csináljak? (nagyon fontos)

Figyelt kérdés

Szegény az utóbbi időben nagyon lesoványodott és még a gerincét is kilehet tapintani :((.Olyan mintha súlya se lenne.Az egyik szeme nagyon nagyon csipás és nem múlik el ,pedig tettünk rá kamillaborogatást és mégis.

Alig eszik valamit és már nem valami kellemes az illata sem :SS.Amikor kivettem felfedeztem egy kis görcs szerű sárga vmit a fütyijénél is.El akarom vinni állatorvos nagyon sürgős lenne,de a szüleimet nem érdekli.Mit tegyeeek??



2012. jún. 7. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha fontos számodra, akkor mielőbb vidd el állatorvoshoz!
2012. jún. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon fontos nekem és nagyon szeretem,de a szüleim azzal jönnek :Majd itthon meggyógyul. Nem engedik meg ,mert azt hiszik nem komoly..
2012. jún. 7. 18:43
 3/10 A kérdező kommentje:
állatorvoshoz*
2012. jún. 7. 18:44
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Az más, mégis mi a fenét vársz tőlünk? Beszéljünk a szüleiddel? Adjunk pénzt állatorvosra?
2012. jún. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Közöld tényként,hogy el kell vinni mivel beteg.Magától nem fog meggyógyulni.Az állat felelőséggel jár,így hozzátartozik,hogy betegség esetén orvoshoz kell vinni.Sírj,könyörögj,nem tudom,valahogy harcold ki..Én addig nem hagynám békén egyiket se még bele nem egyeznek.
2012. jún. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vagy pedig ha nincs pénzed kérj nagyszülőtől,valakitől kölcsönbe.Aztán fogd meg és vidd el a nyuszit.Szülőkkel meg közölni,hogy elviszed és kész.
2012. jún. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
a nyuszik sajnos nem jönnek helyre házi praktikákkal, mikor antibiot kéne kapniuk, ha nem viszed el, a kezeid közt fog teljesen leépülni. torpenyul.hu, ezen a fórumon vannak tapasztalt tenyésztők, szívügyük a helyes nyuszitartás, kérd ki a véleményüket, úgyis azt fogják tanácsolni, hogy minél előbb doki, és nyugodtan olvastasd el a szüleiddel ezeket a válaszokat. Sajnálom, hogy így állnak hozzá a dologhoz :(
2012. jún. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi van azóta a nyusziddal? El vitted állatorvoshoz?
2012. jún. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kérdésed.Sokkal de sokkal jobban van :DD

Adtunk neki aspirint és vízbe keverős állatgyógyszert.Most már eszik,iszik,szaladgál, bár még elég sovány.:/

Meg fog gyógyulni :DDD

2012. jún. 13. 17:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez jó hír, örülök neki,mostmár biztosan hamar megerősödik :)
2012. jún. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!