Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszi ketrec körül rengeteg...

Nyuszi ketrec körül rengeteg légy van. Mit tehetnék a legyek ellen? Vmi hatásos módszert tudtok? Utálnak vmi növényt. Vagy vmi?

Figyelt kérdés
köszi a válaszokat!
2012. jún. 8. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet kapni egy szalagszerű valamit, amibe beleragadnak a legyek, repülő rovarok. Igen 500 forint, és van benne vagy öt darab. Én is akasztottam az istállóhoz, aztán szemlátomást tűntek el legyek. Persze azért repkedtek, de nem hemzsegtek
2012. jún. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Takarítás + szúnyogháló?
2012. jún. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen a mindennapi takarítás szerintem is fontos lenne főleg hogy jön a nyár meg a meleg. És az alomra rakj szénát, vagy füvet mert az átereszti a vizeletet és nem abban tapos a nyulad, amikor WC-zni megy. Esetleg domestoszal pucold ki a ketrecet hetente két hetente, de utána jól öblítsd is ki.
2012. jún. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
olyan erős vegyszereket, mint a domestos, nem ajánlják, inkább az ecetet, azt csak a végén nagyon alaposan kiöblítve, mrt irritálhatja a nyálkahártyájukat. Naponta takarítani, nem tudom, mire pisil? A miénk fapelletre, a legjobb a nedvszívóképessége, és a szagot is megköti. Egy helyre pisil?
2012. jún. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
a légypapír csak tüneti kezelés, jobb megszűntetni az okot :)
2012. jún. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
abban nem fog taposni..ugyanis itt három szintes ketrecről beszélünk.. csak akkor megy le ha pisilni kell..:)kösz a válaszokat
2012. jún. 14. 20:40
 7/7 A kérdező kommentje:
igen egy helyre pisil USB lapra:D
2012. jún. 14. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!