Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen fajtájú a tengerimalacom?

Milyen fajtájú a tengerimalacom?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy keverék, de akkor milyen fajtákból? Csak egy forgója van a feje tetején. Ilyet még sehol sem láttam.


[link]


[link]


2012. jún. 10. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudom, hogy keverék-e annyira nem értek hozzájuk! De szerintem van benne angol bóbitás! Ott van a bóbita a fején :) Nekem két angol bóbitásom van!
2012. jún. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ő egy angol (esetleg amerikai) bóbitás és egy angol rövidszőrű keveréke.

Az angol bóbitás egyszínű, egy rozettával a fején, az amerikai kétszínű, de úgy, hogy a rozettája fehér.

Az angol rövidszőrűnek számtalan színváltozata van, egy és többszínű egyaránt.

2012. jún. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez hihetetlen. Nem hittem volna, hogy vannak még ilyen "kráter" fejű malackák, mint az enyém. Nekem rendszerint mikor születnek is, az esetek 97-98%-ában mind ilyen kráterfejű. A legutóbbi 3-nak is ilyen van a fején :) Imádom őket
2012. jún. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ez érdekes. Én is kráterfejűnek becézem. :D

De van neki rendes neve is.

Amúgy akkor ettől még keverék? Vagy van valami neve a fajtának?

2012. jún. 12. 18:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Pfú nekem fogalmam sincs, hogy keverék-e, vagy sem. De mikor megláttam, rögtön beleszerettem. És már azóta vannak "unokái" is az első kráterfejű malackámnak és majdnem mindegyiknek ugyanolyan a feje. :)
2012. jún. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ez egy bóbitás és egy angol rövidszőrű keverék, de nem biztos, de valószínű!!! :) Az biztos, hogy nem fajtiszta, de nagyon aranyooos!!!!! :)
2012. júl. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom. Lehet hogy az én tengerimalacom fajtája is benne van, de nem biztos. : [link]
2013. júl. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!