Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért iszik a dzsungáriai...

Miért iszik a dzsungáriai törpehörcsögöm olyan sok vizet?

Figyelt kérdés
Ma már harmadjára iszik, de kb fél percig egyfolytában... soha nem ivott még ennyit, eddig ritkán csak, de már hajnalban is felkeltem arra, hogy iszik, akkor az előbb is ivott, meg most is... mitől ilyen szomjas? Ugye nem egy betegség jele?
2012. jún. 14. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Biztos melege van és szomjas .
2012. jún. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha az utóbbi időben nem kapott túl sok lédús kaját, akkor biztos azért iszik ennyit. Biztos, hogy nem beteg. Elvégre neked is jót tesz, ha sokat iszol.
2012. jún. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel semmi baj, amikor én tartottam törpehörit akkor is mindig sok (és friss) víz volt előtte, mert igazából kell innia, bár elvan nélküle ha kap elég lédúsat, de ha csak szárazat akkor sok vizet adj neki.
2012. jún. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mindig szoktunk neki lédúsat adni, friss zöldséget és gyümölcsöt adunk neki + a víz, na meg a táp.

Csak attól félek, nehogy egy betegség jele legyen.

2012. jún. 14. 22:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Most ugye egyre melegebb az idő, és lehet, hogy ezért iszik ennyit. Ne aggódj, biztosan nem betegség! A baj ebből csak annyi, hogy sokat fog pisilni. :)
2012. jún. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, köszönöm a válaszokat! :)
2012. jún. 15. 11:22
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem a nagy meleg miatt vagy nem adsz neki elegendő gyümit.
2012. jún. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!