Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyire bírja a hideget a...

Mennyire bírja a hideget a hörcsög? Pincében kibírja?

Figyelt kérdés

Hörcsögöt szeretnénk tartani de a lakásban nem lehet tartani arra gondoltunk hogy a pincében el lenne télen! Csak hajnalban nem ég a tűz és lehűl a levegő, meg néha az ablak is ki van ott nyitva! Amúgy nincs nagyon hideg csak azt olvastam hogy 15 °C alatt nem nagyon bírják!


Ti hogy vagytok vele? Tapasztalat? Szerintetek? Ezt csak a "szakértők" mondják? Vagy igaz?



2012. jún. 16. 22:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Ha van kisháza (kerámia szerintem jobb mint egy valami vékony műanyag, és azt nem igazán tudja megrágninse) akkor oda behordja a forgávsot magának és befűt
2012. jún. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

de minek neked hörcsög, ha a pincében van?

Ez állatkínzás, ne csinálj ilyet

2012. jún. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
NE tarts hörcsögöt pincében! Teljesen igaz az, hogy 15-20 fok alatt nem szabad tartani, mert lehibernálja magát! Ez nem vicc.. Azt fogod észrevenni, hogy nem mozog, hideg a kis teste, azt fogod hinni, hogy meghalt (mint sokan) közben csak hibernálja magát, és ha ráteszed mondjuk langyos radiátorra lassan éledezni kezd. Nekem a lakásba csinálta ezt télen, pedig ott nem volt hideg. Tehát ne vigyél a pincébe hörcsögöt!
2012. jún. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Jajj én azt hittem, hogy csak nyárra vinnéd le a hőség miatt
2012. jún. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

A házba nem engedik! 13F

De mért lenne állatkínzás a pincében? Őneki ott is jó ha nem fázik. Hisz éjjel kerekezik nappal meg alszik! És "néha" játszanák vele, ha nem lusta felkelni! Szép kis "ketrecben" ott is megélne! A hörcsögnek nem tudok olyan állatkínzást csinálni hogy kikötöd mint a kutyát és évente egyszer elviszed sétáltatni! HA nem fázik ott is elvan!


Még egy kérdés! Az ő számukra van menhely mint a kutyáknak? Ahová be lehet őket adni? Mert ha nem jönne össze a pincében akkor max. beadnánk!

2012. jún. 17. 06:51
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem győztetek meg! xD

Próbálok hinni az elsőnek! Nagyon szeretnék kisállatot ugyanis a kutyám el lesz altatva mert hogy mondjam idegbeteg! Kis rágcsálót szerettem volna és a hörcsög jött be legjobban! A tengerimalac az nem tetszik, a patkány fúj, a degu is ronda! A nyúl meg nagy testű! Mit? Vagy valami megoldás hogy hol lehetne tartani?

2012. jún. 17. 06:59
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
hülye b.rom vagy. Azt majd csodálkozol ha megdöglik szerencsétlen állat. A kutyád meg meg kéne nevelni és nem elaltatni.
2012. jún. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

1. a kutyáról nem mi tehetünk kiskorában igenis neveltük és a kutyák felének az ösztönében vannak az ilyenek!


2. nem fogok hörcsögöt kérni ha nem él meg! azért kérdeztem csak kíváncsi vagyok mások tapasztalatára! hogy tényleg ilyen kényes e! Amúgy próbálom a szüleimet meggyőzni hogy lehessen bent csak nem foglyák mert azt mondják büdös


Nagyon büdös? És neked/nektek van hörcsögötök?

2012. jún. 17. 09:21
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem büdös, ha rendszeresen takarítod.
2012. jún. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A kutyust próbáljátok meg menhelyre adni. Új gazdánál gyakran helyre jönnek.

A höri projektet meg halaszd el addig, amíg kicsit önállóbb leszel, és úgy tudsz állatot tartani, hogy mind ketten elégedettek legyetek.

2012. jún. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!