Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Két fiú tengerimalac vagy két...

Két fiú tengerimalac vagy két lány?

Figyelt kérdés
Jobban elvan együtt két fiú mint két lány?

2012. jún. 18. 08:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem értek hozzájuk, de nem az lenne a természetes, hogy egy fiú + egy lány.

Sokkal több mindent tudnának együtt csinálni!

2012. jún. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mind a két társítás jó! Nekem két fiú malackám van! A fiúknál az a rossz, hogy néha összekaphatnak, míg ki nem alakul melyik a domináns! Ha elegendő korkülönbség van köztük, akkor nincs ilyen probléma! Viszont sokkal játékosabbak is :) Két lány is ugyanúgy jó párosítás!
2012. jún. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha nagyon választani kéne akkor két lány, de csak azért mert ők nem védik annyira a területüket. De ki tudja lehet hogy két "terminátor" tengeri.m-ot fogsz ki :D

Ja és hozzáteszem nekünk van két fiú degunk, külön alomból. Néha vannak veszekedések, de ezek nem vérre menőek, hanem csak csipognak egymásra, és hadonásznak :D

Tehát sok minden függ majd az állatok természetétől is.

2012. jún. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2 lány között kevesebb a konfliktus,mint 2 fiú között. És a 2 fiú gyakran rámászik egymás hátára. Bár ez néha a lányok között is megesik. Nekem 2 lány van,jól megvannak.
2012. jún. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1fiú+1lány malacka csakis akkor jó, ha a fiú ivartalanítva van.

Ha nincs ivartalanítva, akkor ha a nőstény szülni fog, és nem választod el az anyukát és az apukát, akkor a nőstény szülés után 2 órával újra vemhesülni fog, és ez megy majd míg meg nem hal az anya.

Ráadásul a kicsik ha már ivarérettek lesznek egymással is szaporodnak majd, s így beltenyészet fog kialakulni.


Nekem 2 fiú van, igaz testvérek, de nagyon jól kijönnek egymással.


Akár 2 fiút akár 2 lányt választasz, vagy testvérek legyenek, vagy pedig 6 hónap korkülönbségnek lenni kell köztük.


Ha van kérdésed még, írj privátot;)

2012. jún. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolóval annyiban nem értek egyet,hogy 2 lány között nem kell,hogy 6 hó korkülönbség legyen, sőt,2 fiatal lány malac hamar elfogadja egymást,mindegy hány hónaposak. Pl nekem volt egy 4-5 hós lány malacom, vettem mellé egy 6 hetes kicsit, beraktam mellé minden előzmény,ismerkedés nélkül (ez tenyésztői tanácsra történt egyéb okok miatt) és semmi gond nem volt, rögtön ugrándozni kezdtek. Azóta is jól megvannak.
2012. jún. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem nagyon értek hozzájuk de állitolag a fiuk sokszor összekapnak.
2012. jún. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha testvérek, akkor nem fognak összekapni. És akkor sem ha az egyik malacka min. 6 hónappal idősebb a másiknál. Mert így egyből fogja tudni a kisebb h ki a főnök :)
2012. jún. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!