Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az igaz hogy egy 4 hónapos...

Az igaz hogy egy 4 hónapos lány tengerimalac mellé már nem lehet egy másik lányt rakni?

Figyelt kérdés
Azt mondta az állatkereskedő, hogy inkább maradjon egyedül, mert akkor szeret meg igazán, a lánnyal összeverekedne, és már volt többször olyan hogy ezt mondta valakinek, de ő makacs volt, akkor is vett még egyet, majd 2 óra múlva visszavitte a kereskedésbe sebesre karmolva. Fiút meg nem szeretnék mellé, mert nem akarok kölyköket és ivartalaníttatni sem, mert ez azért kicsit veszélyes. Szerintetek?
2012. máj. 18. 21:43
 1/6 anonim válasza:
Szerintem ez csak höriknél igaz.
2012. máj. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért meggondolandó ez, mert az eladónak az az érdeke, hogy minél több állatot eladjon, ő meg inkább csak lebeszélt róla. Van olyan akinek ezt mondták, de mégis vett még egyet és sose szoktak össze?
2012. máj. 18. 22:01
 3/6 anonim ***** válasza:
De lehet. Pont hogy legyenek egyidősek, vagy legyen köztük (úgy tudom) 6 hónap korkülönbség. De lehet egy évet ajánlanak, nem vagyok benne biztos.
2012. máj. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy már apukám is beleegyezett a második tengerimalacba, de az állatkereskedő elvette a kedvét, mert hogy lehet hogy vissza kell vinni meg ilyenek.
2012. máj. 19. 07:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Hülyeséget beszél a kereskedő, csak az összeszoktatással kell vigyázni, annak olvass utána!


"Két nőstény:

Általában a legjobb társítás, ritkán utasítják vissza egymás társaságát, verekedés csak erősen domináns vagy agresszív egyéneknél fordulhat elő. A természetben a nőstények szoros közelségben élnek és a faj közös érdekében segítik egymást, így ők általában együttműködőek. " ( [link] )

2012. máj. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ma elmentünk más helyre és ott egy szóval nem mondták hogy lehet bármi baj, elolvastam az összeszoktatást, egyenlőre még külön vannak, pár óra múlva helyet cserélnek és így szerintem megszokják egymást. A nagyobbik most pont szagolgatja a kisebbet.:) egyik sem tűnik agresszívnak, jó lenne már összetenni őket.
2012. máj. 19. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!