Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Valami házi gyógymód a nyuszi...

Valami házi gyógymód a nyuszi fülgyulladására?

Figyelt kérdés
A nyuszimnak fülgyulladása lehet belül a fülében, és azt hallottam, hogyha kénport szórunk bele, akkor attól meggyógyul. Ez így van? Vagy esetleg valami másfajta házi gyógymód? Mit tegyek?

2012. jún. 18. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ki akarod oltani a nyuszid életét, csak hajrá, kísérletezz.

Mi olyan nehéz abban, hogy az ember elvigye állatorvoshoz??? Ezt nem fogom megérteni soha. Még ha nincs is pénze épp, a legtöbb orvossal meg lehet beszélni a részletfizetést vagy bármit.

Egyébként a nyulaknál a fülgyulladás nem játék, pár nap és az életével játszol, csak úgy szólok.

2012. jún. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megbolondultál? Most komolyan, kénport szórni a fülébe? Szenved az a nyuszi így is eléggé és még fokoznád? A fülgyulladás komoly dolog, még orvos is nehezen és sokára tudja kikezelni. Házi barkácsolást NE alkalmazz, vidd a szerencsétlent orvoshoz! Ha nincs pénzed rendesen ellátni akkor ajándékozd másnak aki rendesen gondját viselné. Az eszem megáll mik vannak...
2012. jún. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt tudom hogy embereknél fülgyulladásra jó a kőrózsa levelének a nedve, nyulaknál nem tudom, de a kén biztosan nem jó.
2012. jún. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kén? Te jó ég... ORVOS kell neki. Vidd el orvoshoz, mert a fülgyulladás nem játék!!!
2012. jún. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!