Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak a nyuszimmal ha...

Mit csináljak a nyuszimmal ha nyaralni megyünk?

Figyelt kérdés

Van 2 tengerimlacom egy macskám őket rámerem bízni a szomszédra de a nyuszimat nem mert tudom hogy csak szekálná a barátnőm.Augusztusban megyünk nyaralni a Balatonra 3 napra és az egész család megy.Azt nem lehetne valahogy megoldani hogy elviszem magammal.Amúgy 1,5 éves holland törpenyúl.

(meg amúgy a szomszédban cigiznek is de lehet hogy az nem baj)



2012. jún. 16. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
A nyuszit, ketrecben nyugodtan magaddal viheted.
2012. jún. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ott a szálláson megengedik?
2012. jún. 16. 13:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát azt velük kell megbeszélni hogy ott megengedik-e de amúgy simán magaddal viheted ketrecestül, csak nehogy szétrágja a szobát.
2012. jún. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vidd magaddal és szerintem fölösleges megkérdezni....

Mi is magunka vittük a hörcsögünket úgy hogy meg se kérdeztük.

Mongyuk attól függ, hogy milyen helyre mentek mert ha olyanra ahol takarítják a szobátokat akkor lehet, hogy észre veszik, de ha apartmanházba akkor ott nem szokott a tulajdonos csak úgy bemenni. Nekünk is amikor oda értünk elkértük a kulcsot és szépen bevittük a cuccainkat a hörcsöggel együtt, amikor meg feljött, hogy vizessük ki a szállást bevittük az egyik szobába , és letakartuk takaróval. :D

2012. jún. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves negyedik ugye érzed hogy egy nyúl kb 20x akkora mint egy hörcsög. Másfelől a hörcsög elvan a ketrecben, a nyúl nem feltétlen. Illetve egyrészt bunkóság kérdés nélkül állatot vinni, másrészt pedig lehet hogy betoppan a tulaj és azt mondja hogy akkor most mindenki tűnés...
2012. jún. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ott ketrecbe tartanám max kivinném párszor a kertbe sétálni hámmal.De az utazás nem lenni neki gond(kocsival Bp.ről)
2012. jún. 16. 16:25
 7/7 anonim ***** válasza:

"Nem lenni neki gond." :D

Amúgy ha megengedik, nyugodtan vidd magaddal. A szomszéddal kapcsolatban meg: nem tesz jót a nyúlnak a cigifüst. Nem szeretik az erős szagokat, ezért a konyhában sem érdemes sűrűn tartani. d három napra akár otthon is hagyhatod, ha raksz be neki elegendő élelmet és vizet. De akkor megvan a kockázata, hogy történik vele valami és nem tudsz rajta segíteni. Az én nyuszim feje például a szénarácsba akadt bele, és még szerencse, hogy ott voltam. Ki tudja, mit tett volna vergődés közben, így meg könnyen kiszedtem.

2012. jún. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!