Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egyedül hagyhatom a tengerimal...

Egyedül hagyhatom a tengerimalacot 1-2 napra?

Figyelt kérdés

Ha elmegyek valahova a malac egyedül maradhat mondjuk, úgy hogy

1. -Reggel elmegyek este jövök?

2. -Reggel elmegyek másnap este jövök?

Ha igen, akkor mire figyeljek? Ti hagytátok egyedül pár napja a malacotokat?



2012. jún. 18. 17:55
 1/5 anonim válasza:
100%

szerintem ha hagysz elenegndő vizet és több fajta kaját akkor persze.

meg persze ne hagyd a napon, legyen neki levegő

2012. jún. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%

Én minden második héten egyedül hagyom úgy hogy péntek délután elmegyek vasárnap este övök. ) éve semmi sem történt még vele...

Arra kell figyelni főleg így nyáron hogy ne napos helyen legyen , vize tiszta és sok!!

Én úgy szoktam hogy teszek be neki olyan zöldséget amit szeret (szerintem ez 5 percen belül elfogy) + olyat amit kevésbé mert azt tudom hogy beossza (nálunk ilyen a répa alma) Valamint magot szénát és száraz kenyeret inkább sok legyen mint kevés. A helye mindig legyen tiszta, és mielőtt elmegyek mindig átnézem tüzetesen ....

2012. jún. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A magot és a száraz kenyeret mellőzd,arra nincs szüksége a malacoknak. Tegyél neki 2 napra elegendő tápot, 2 napi szénát, 2 napra vizet. Mielőtt elmész,etesd meg. Olyan zöldségeket tegyél be neki,ami nem olyan romlandó. Pl sárgarépa,fehérrépa, pasztinák, vagy cukkini,főzőtök ilyesmi. Az a baj a malacoknál,hogy ők falánkak,mindent meg akarnak enni egyszerre,ezért nem jó ötlet sok és sokféle kaját berakni nekik egyszerre,mert igen érzékeny a gyomruk...Emiatt nem jó,ha 2 napig egyedül van...Túleheti magát.
2012. jún. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem írták, úgy általában egy két napig magára lehet hagyni a malacokat elegendő vízzel és élelemmel.


De én ebben az iszonyat melegben nem tartom szerencsésnek!

Sűrűn kell cserélgetni a vizét, valahogy hűteni kell szegényt, ilyenkor jobb ha inkább megkérsz valakit, hogy nézzen rá!

2012. jún. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én már hagytam 3 napra is otthon a malacot , úgy hogy én Pécsi vagyok és a Balatonra leutaztunk .

Elvolt....

Kellet neki tiszta alom, SOK SOK SZÉNA , táp , és répa vagy

ami van otthon . Néha teszek be neki egy friss szilva fa ágat hogy ne unatkozzon amíg nem vagyunk otthon ....

Szólal kis időre otthon lehet hagyni nem lesz tőle semmi baja...

2012. jún. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!