Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne lecserélnem a tengerimalacaim ketrecét?

Figyelt kérdés
Van egy 80*45 cm-es ketrecem, ebben két tengerimalac lakik. Még csak 5 hónaposak, még biztos fognak nőni. Mekkora ketrecet vegyek nekik, és hol lehet a legjobb áron eladni a mostani ketrecemet?
2012. jún. 19. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Az még nem annyira vészesen kicsi nekik, ha tudnál betenni egy emeletet és sokat vannak kint. 100x50-es lenne amúgy a minimum nekik. Vaterán nézz szét, ott el is tudod adni a sajátodat.
2012. jún. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valóban határeset. De attól is függ, mekkorára nőnek, mert nekünk volt olyan malackánk, aki csak 500-600 grammos lett, és volt olyan nagy hímünk, aki 1100grammos.
2012. jún. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most még jó ez is nekik, de egy emeletet érdemes berakni. Fiúk vagy lányok? Mert a fiúk igénylik jobban a nagyobb helyet,ha kifejlettek lesznek,akkor kell nekik a 100-as ketrec. A lányoknak ez is elég egy szinttel,meg engedd ki őket gyakran.
2012. jún. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindketten lányok. Ki szoktam őket engedni, de nem nagyon mászkálnak, csak néha tesznek egy kört. Meghirdetem, és ha sikerül eladni akkor veszek egy nagyobbat, mert szerintem annak jobban örülnének, és nem olyan magas a ketrec hogy elférne benne egy emelet.
2012. jún. 19. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!