Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mivel válasszam ketté a...

Mivel válasszam ketté a tengerimalacaim ketrecét amíg nem szoknak össze?

Figyelt kérdés
2012. máj. 20. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
A rács a legjobb, mert látják egymást, és nagyon minimálisan érintkezhetnek is. (persze nem tudják megharapni egymást.) Ha nem tudod megoldani, szóba jöhet még az üveglap és a fa is. A fánál csak egymás szagát érzik és a hangjukat hallják. Üvegnél nem mindenki ért egyet, valaki szerint átlát rajta a malac, valaki szerint nem :)
2012. máj. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

én hajhálóval szoktam, mert akkor tudnak mozogni, de mégsem mehetnek át, ha felszakad, akkor esetleg egy csattal megerősítem, de mindenféleképpen fodrászkellékesbe vedd a hajbavalókat, és mondd az eladónak, ha pesti vagy, akkor ott a kis sikátoros utcánál, ahol a kék lámpa van, ott van egy ilyen üzlet, ott ha mondod h tengerimalachoz kell, még engedményt is adnak, én mindig ott veszem, de legutóbb kapibarákat kezdtem el tenyészteni, és ahhoz is nagyon jól tudtam hasznosítani a hajhálókat

remélem sikerült sok sikert:)

2012. máj. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez a hajhálós megoldás jó ötlet, könnyebb beszerezni mint egy kb 40X20-as rácsot. Köszönöm!
2012. máj. 22. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!