Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszit lehet repülőn szállítani?

Nyuszit lehet repülőn szállítani?

Figyelt kérdés
Nem kapna sokkot?Milyen dolgokra kell figyelni,hogy minden rendben legyen?
2012. jún. 19. 18:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Fellehet úgy vinni,hogy végig velem van,vagy csak a raktérbe engedik?
2012. jún. 19. 19:02
 2/7 anonim válasza:
0%
Nem, szerintem megdöglene. De végül is...sütve is lehet szeretni.
2012. jún. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

-.-

Normális válaszokat szeretnék,köszi.

2012. jún. 19. 19:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet fent veled az utastérben,de a raktárrésznél ahol magukat az állatokat szokták tenni lehet nyúl.
2012. jún. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De ott nem lenne baja?Mert ahogy így olvasgattam írtak nem túl bíztató dolgokat.
2012. jún. 19. 19:16
 6/7 anonim ***** válasza:

ma 19:08 vagyok


Ahogy utána olvastam,úgy láttam,hogy változott a helyzet.

Mégiscsak lehet utastérben is de megvannak a szabályok hogy hogyan.

Ha utastérben akarod szállítani az állatot,akkor -rendelkezned kell egy speciális ketreccel aminek a mérete maximalizált. (a repülőőjárat honlapján le van írva a pontos ketrec méret ami az ülés alá fér.)

- az állat súlya nem haladhatja meg a 7-8 kilót ketreccel együtt.

- Amikor a repülőjegyet veszed ,jelezned kell hogy állatot is vinnél,és meg kell adnod a ketrec háromdimenziós méretét, s az állat fajtáját.

- az állatok szállításának a díja túlsúlydíjnak számolják fel. Ha a nyulat 5 kilós akkor olyan mintha 5 kg túlsúlyod lenne,és erre kell fizetni


Egy repülőgép fedélzetén maximum 2 azonos állat utazhat. Ezért előre kell jelezned hogy nyulat akarsz szállítani. Ha a gépen amivel repülnél már van állatszállítás és az nem nyúl akkor el fognak utasítani. Ebben az esetben a poggyásztérbe mehet.

Azt írják,hogy nem ajánlják a poggyásztéri szállítás,mert az állatokat nagyon megviseli a repülés.


Így én azt tanácsolom neked, hogy ha nem jönne össze az utastéri szállítás, akkor gondolkodj inkább az autóval való utazásra vagy vannak cégek akik kocsivel kiviszik az állatot az adott helyre.

2012. jún. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szandy88 válasza:
mely repülőtársaságoknál lehetséges ez? nyuszimat szeretném én is szállítani .. de ahogy olvasgattam a legtöbb társaság nem igen kapható az efféle "csomagokra" :(
2012. aug. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!