Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Repülőn kutyust szállítani?

Repülőn kutyust szállítani?

Figyelt kérdés
Olyan tapasztalt emberek véleményét várom, akik már utaztak kutyusukkal repülőn. Több fórumon olvastam már erről, de eléggé bizonytalan vagyok! Mielőtt az okosak leugatnának, kb jövőre tervezem az utat, csak szeretnék ötleteket gyűjteni, mert azt szeretném, hogy a legjobb a kutyámnak legyen! Az út Budapest - Ciprus lenne.. Esetleg kocsival?
2009. júl. 12. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Utaztam már repülővel és kocsival is. Én a repülőút előtt bódítót adok a kutyáimnak (nagytestűek) szépen átvészelik. A hosszú autóút ugyanannyira megviseli őket, mint a repülő. Mindkettő megoldható, te tudod mennyire szeret autózni a kutyád, mennyire tudod a hőmérsékletet a kocsiban szabályozni, azt hogy bírja.

Ezt gondold végig és úgy dönts, hogy melyiket választod.

2009. júl. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát igen - ez is problémám, hogy annyira nem szereti az autót.. viszont nagyon rossz tapasztalatokat is olvastam a repülőútról, ezért is vagyok vele bizonytalan. mert azért autóban mégis ott van velem.. köszi a választ!
2009. júl. 12. 08:56
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj az állatorvosoddal is, kérj tőle gyógyszert, próbáld ki otthon. Az enyémek végigalusszák a repülőutat, de útálják a szállítót, és pár napig utána "bolondok".

Az autózást is gyakorolhatjátok, menj el vele 200 kilométert és vissza akkor látod, hogy hogyan viselkedik.

2009. júl. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!
2009. júl. 12. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!