Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A Vadászgörényem május 17. én...

Csalódott személy kérdése:

A Vadászgörényem május 17. én lett befedezve. Már nincs sok a szülésig, de nagyon agresszív lett velünk szemben, és egyre jobban hullik a szőre, és nagyon le van fogyva! Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Na ezért nem kell fölöslegesen és tudás nélkül szaporítani!! Vidd el orvoshoz,én egy ultrahangot megnéznék(ne sajnáld rá a pénzt),lehet h álvemhes,mióta ilyen agresszív?minél hamarabb kerüljön orvoshoz,mert akár bele is pusztulhat!
2012. jún. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi,a flegma választ. :) A le van fogyva alatt, nem azt értem,hogy 40-50dkg. Nagy a pocija, de 1.30ról 1kg-ra csökkent a súlya, a lábai, feje nagyon vékonyka! De ehhez hozzájárul az is,hogy mint írtam nagyon hullik a szőre! Nem, nem foltokban! Nem rákos semmi ....! Voltunk dokinál, azt mondta csak megviseli a vemhesség!

Azért tettem fel itt a kérdést,hogy megnyugodjak, esetleg valakinél volt e hasonló tünet, vemhesség alatt.

És UH-n a doki annyit mondott, sok kicsi lesz valószínűleg,de számot nem tud mondani!

2012. jún. 20. 21:23
 3/5 A kérdező kommentje:

A nagyon agresszív lett velünk szemben rész:

Soha nem harapott előtte csak csipkedett néha. Most ha benyúlunk a ketrecbe hozzá, hogy friss vizet kapjon,vagy kivegyük játszani, azonnal harap, de gondolom a babák miatt

2012. jún. 20. 21:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja,főleg majd ha megszületnek a kicsik akkor h fog harapni:) mondjuk én nem vok a felesleges szaporítás híve:/hisz rengeteg göri vár gazdira és a számuk egyre nő,még a fiataloké is:/...
2012. jún. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ez természetes náluk. A szülés után is valszeg agresszív lesz egy ideig amíg picik a babák, aztán ahogy csökken a hormonszint megnyugszik. De inkább ivartalanítsd a görcit, és akkor nem lesznek ehhez hasonló problémáid.
2012. júl. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!