Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS! A hörcsögömnek nagyon...

SOS! A hörcsögömnek nagyon melege van. Szerintetek mivel tudnám hűteni a környezetét? (lent)

Figyelt kérdés
Mindig a forgács felett fekszik, vagy a cső kijáratában. Emeletes ketrecben tartom.Már próbálkoztam azzal, hogy berakok egy tálat, amibe víz van, így egy kicsit hűsebb lesz. Viszont félek, hogyha belemegy, akkor nem tud kijönni. Bár állítólag minden emlős tud úszni.
2012. jún. 21. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha egy nagyobb fém kekszes dobozba teszel egy hideg (nem jeges!)jégakut, akkor arra rá tud feküdni.

Jó megoldás még az is, ha olyan szobában tartod, ahol egész nap le van húzva a redőny, így nem lesz bent olyan meleg.

Víz mindenképpen legyen nála, mármint nem tálban, ahogy te írtad, hanem itatóban.

A tálat nem tartom túl jó ötletnek, mert könnyen lehet tőle valami baja (véletlenül felszívja és megfullad, stb).

2012. jún. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi!

Most olvastam azt,hogy:Egy tálat be kell tenni a hűtőbe,és amikor már kellően hideg fedővel együtt berakjuk.

nekem ez jobban tetszik,így legalább nem is tudna bele menni.Viszont így is kellően tudná hűteni a környezetét?

Egyébként a szobámban ilyen melegben mindig le van húzva a redőny,nyitva van az ablak és az ajtó is.

2012. jún. 21. 11:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én hörcsögeimnek is nagyon melege van, nálunk 30 fokos hőség van! Én úgy hűtöm őket napközben, hogy mindegyiknek ráteszek a ketrecére vizes törülközőt, és úgy látom ez be is vált, mert azóta nyugodtan alszanak!!

Csak éjszaka nem tudok mit kezdeni velük, akkor nem merem rájuk tenni a törülközőt mert megrághatják vagy behúzhatják...

2012. jún. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ez a hűtő hideg vizes dolog bevált!!!Ahogy berakom kicsit megnyalogatja,majd idővel azon alszik.Biztos jól esik neki :D UTOLSÓ!ajánlom neked ezt a módszert.Estére beválhat.A legjobb,ha egy fém dobozba töltesz vizet.(De nézd meg hogy nem folyik-e.)Majd berakod a hűtőbe,amíg nem lesz kézre olyan hideg,mint pl az üdítők.Kiveszed,és már is élvezhetik a hűsebb időt :D remélem segítettem.
2012. jún. 21. 23:58
 5/5 anonim válasza:
én hideg dinnyét szoktam neki adni :))
2012. jún. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!