Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen ketrecet vegyek a...

Milyen ketrecet vegyek a tengerimalacaimnak?

Figyelt kérdés
Most egy 80*45 cm-esben vannak, de azt olvastam hogy ennél nagyobb kell, de mivel erre a ketrecre 10000 Ft-ot költöttem ezért nem akarok túl drágát venni. Milyet ajánlotok, tudnátok linkelni olcsó ketreceket?
2012. jún. 21. 15:28
 1/3 Antimod ***** válasza:
Azért a malackák szeretnek lustálkodni. Elég ekkora ketrec, de minden nap futtasd! Legjobb, ha elkerítesz egy részt valahol, ahol garázdálkodhat, és nem leselkedik rá veszély (nyíló ajtó, lelógó kábel stb.). Ha nagyobb ketrecet vennél, akkor is ki kellene engedni.
2012. jún. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
10000 Ft-ért kaphattál volna egy 100x50 cm-es ketrecet is egy olcsóbb boltban, de már mindegy. Ha teszel ebbe egy emeletet, jó lesz ez is nekik.
2012. jún. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Házilag barkácsoltam nekik, egy 150x140-est, nem került többe 3000 forintnál.
2012. jún. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!