Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért csinálja ezt az aranyhör...

Miért csinálja ezt az aranyhörcsögöm?

Figyelt kérdés

(már volt sok hörcsögünk. egyiknél se tapasztaltam ezt)

tegnap hoztunk el egy kis hörcsögöt(hím) állat kereskedésből. de nem eszik/iszik semmit..(van neki rendes hörcsög kaja...meg répa meg minden) és egyiket se eszi..csak alszik..meg rágja a ketrec rácsát. de egyátalán nem eszik semmit se. kezdek aggódni érte mert nagyon meg szerettük.


mit tegyek? ha oda rakom az innivaló mellé elfut.ugyan ez a kajánál..


mi baja? miért csinálja?mit csináljak?


2012. jún. 23. 13:58
 1/1 anonim válasza:
hát nekem is volt ez,főleg nyáron vagy az van h melege van és nem kíván semmit vagy nem szereti azt amit adsz neki,pl az enyémnél is így volt én is azt hittem valami baja van de egyszerűen nem ette meg a hörcsög kaját és ubival és lédús zöldségekkel próbálkoztam és bejött! :) (mellesleg az enyém 1,5 évig élt és soha nem ivott vizet csak a gyümiket zöldségeket kapta! Ne aggódj nemh iszem hogy komoly baja van!
2012. jún. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!