Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mivel etessem őket?

Mivel etessem őket?

Figyelt kérdés

Három apró patkány vagy egér, most találtam őket, még a szemük sem nyílt ki. Mivel etessem őket? Nem akarom, hogy elpusztuljanak...


Ráadásul a szabadban akadtam rájuk, lehet, valamilyen baci is van rajtuk... hogyan tisztítsam meg őket?


2012. jún. 23. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Jobb lett volna nem piszkálni, lehet, hogy az anyjuk keresi őket azóta!

Nem hiszem, hogy tudnád őket etetni.

5-6 hónapos gyerekeknek való gyermektápszert keverj vízzel(!), és megpróbálhatod fecskendővel etetni őket, de könnyen megfulladhatnak, ha félrenyelnek!

2012. jún. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De annyira édesek... imádom az állatokat...


Rakjam vissza őket a föld alá? Lehet, megtalálja őket valami, és elpusztulnak... :(

Nem akarom őket visszarakni, annyira... nem is tudom... ha állatokról van szó... egyszerűen csak megláttam őket...


Tejbe áztatott kenyér? Víz? Hús? Valami hasonló? Rossz ötlet?

2012. jún. 23. 21:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azonnal felhívnék egy hozzá értő állatorvost és tőle kérnék tanácsot!
2012. jún. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna hazavinned őket! Ők a szabadban születtek,nem háziállatok és valószinűleg az anyjuk keresi őket! Igy,hogy megfogdostad őket,már nem valószinű,hogy az anya visszafogadná. Ha nem nyúltál hozzájuk,akkor vidd vissza őket szerintem,mert nálad se sok esély van,hogy életben maradnak.
2012. jún. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Faint válasza:
Most,hogy megtaláltad őket,már nem fogja őket visszafogadni az anyjuk,mert megérzi rajtuk az "emberszagot". Minden esetre jobban tennéd,ha felhívnál egy állatorvost,és tőle kérnél tanácsot!
2012. júl. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!