Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan fogjam meg?

Hogyan fogjam meg?

Figyelt kérdés

Szóval szükségem lenne 1 macskára vagy egy vadászgörényre!

Igazából van már 1 macskám, de kéne még 1. A mostani macskám az idehozza az egereket, most is idehozott 1 et de nem ölte meg hanem él, sőt 1 karcolás sincs rajta és most nem tudom megfogni valahol a szekrény mögött bújik már 2 napja kb, és csak néha-néha jön elő. Nekem kell 1 macska aki el viszi innen az egeret mert ez tarthatatlan hogy egerekkel legyen tele a házam!



2012. jún. 24. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Tegyél ki egércsapdát:) nem biztos hogy ha lenne még1 macskád az megfogná.. az egércsapda viszont tuti módszer, és nem is eszik annyit mint egy macska:P
2012. jún. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja de a másik macska is oda fogja hozni. Azért vitte oda, hogy játsszon és el fogja kapni mégegyszer, meg mégyegyszer, meg mégegyszer, aztán majd meghal. A másik macska is játszana vele, csak akkor ketten játszanának, gyorsabban meghalna.


Meg az is lehet hogy a cicád neked hozta oda ajándékba azért, hogy adjál cserébe neki valami jó kaját. Pl barátoméknál a macska ezt csinálja.

2012. jún. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
haha most ráeresztettem a macskámat megint, ott szaglászik ahol láttam h az egér mászkált remélem most elkapja :) nem feltétlenül akarom hogy meghaljon az egér csak ne az én házamba éljen már.... :)
2012. jún. 24. 13:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Kell egy vödör abba teszel egy jó illatú kolbàsz darabot vagy más csemegét.

A vödör szájához egy lécet támasztasz ne túl meredeket.

Ki már nem tud jönni.

2012. jún. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet kapni boltban ilyen egérragacsot, abba tegyél bele egy sajtdarabkát, tedd le a földre ( mert az 1 ilyen lapos alakú ragacs papíron :P ) és várj. ja csak vigyázz, hogy a macska ne ragadjon bele :)
2012. aug. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!