Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Honnan tudom, hogy a görényem...

Honnan tudom, hogy a görényem sovány/kövér?

Figyelt kérdés
bocsi ha hülye kérdés, de első görim... :)kb. mennyi dkg.-nak kell lennie egy 10 hetes görinek?
2012. jún. 28. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, hogy pontosan mennyi deka, azt nem tudom, de a tenyésztő talán többet tud erről mondani. Biztos nagyon szívesen segít. :) Amúgy én úgy tudom, hogy akkor kövér egy állat, ha nem lehet kitapogatni a bundáit, a soványnak meg látszik minden csontja.


Itt van pár kép:


Kövér görény:

[link]


Sovány görény:

[link]

[link]


Azért persze ezek nagyon szélsőségesek, de legalább látod, mik az árulkodó jelek. Ha megfigyeled a kedvencedet, akkor látod, mikor gyarapszik vagy csökken a súlya. :)

2012. jún. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hű, köszönöm szépen!! :)
2012. jún. 28. 20:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első sovi képen a göri egy túltüzelt nőstény ezért olyan vékony és kopasz.

Mivel eteted?etesd főtt hússal és nem lesz gond,de ebben a korban rengeteget zabálnak.

2012. jún. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen, ugyan görim még nem volt, de próbálok segíteni ott, ahol tudok. :)
2012. jún. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!