Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A görénykém leesett az emeletr...

A görénykém leesett az emeletről, mert épp mosásba van a függőágya. Húzza a hátsó lábát. Meg fog javulni vagy vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
ha húzza a lábát, lehet törés, ficam, ha csak beütötte volna nem húzná szerintem. jobb lenne, ha orvos is látná.
2012. júl. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ilyenkor alap az orvos ... istenem mindenki a csodára vár
2012. júl. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
eltörni nem hiszem, mert szaladgál, csak néha "leül",gyenge a hátsó fele
2012. júl. 2. 23:02
 4/8 anonim ***** válasza:
jolvan,, de azért még menj el vele az orvoshoz! persze ha nem dísznek vetted
2012. júl. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
holnap akkor elviszem..
2012. júl. 2. 23:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp vidd el és légyszi majd írd le h mi volt,kíváncsi vagyok,de lehet h komolyabb a baj,ugyanis nem igazán mutatják ki a fájdalmukat.
2012. júl. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
15:00-tól van doki ma
2012. júl. 3. 00:25
 8/8 A kérdező kommentje:
Elvittük tegnap. Azt mondta a doki ez traumás jellegű,felépülhet. Egy biz. ponton ütötte meg a gerincét emiatt húzza a hátsó lábait, a szükségét sem érzi ott jön ahol épp éri. Megmérte a cukrát, az jó. Láza nem volt.Kapott erős gyulladáscsökkentőt. Tegnap végig aludt, néha felkeltettem, megpusziltam.Remélem fog alakulni.
2012. júl. 4. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!