Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tudnátok nekem ajánlani olyan...

Tudnátok nekem ajánlani olyan kisállatot, ami nem büdös?

Figyelt kérdés
Na jó, hülyén hangzik a kérdés, de szeretnék egy tengerimalacot, vagy törpenyulat, anyukám viszont nem engedi mert büdös. Légyszi, akinek van tapasztalata, vagy ismer ilyen KISEMLŐST, ami nem büdös, az írna nekem légyszi? Előre is köszi mindenkinek!:)

2012. júl. 5. 14:03
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy lebüdösöztem az állatokat, de nem tudtam máshogy kifejezni.
2012. júl. 5. 14:04
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Ha tisztán tartod, egyik sem büdös.
2012. júl. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Tudom, de régebben volt tengerimalacom, és hiába takarítottam hetente 3-szor, 4-szer, gyorsan bebüdösödött az alom. Persze, szeretem az állatokat, meg nekem nicns ezzel gondom, anyukámnak viszont van, és sok időt nem tudok rászánni a takarítására sajna:/
2012. júl. 5. 14:11
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha sok időt nem tudsz a takarításukra szánni,akkor egyik kisemlős állat sem javasolt neked. Akkor nálad minden kisállat büdös lesz. Ha sűrűn takarítod egyik állat sem büdös.

Nekem tengerimalacaim vannak,és a fiamnak csuklyás patkánya. Mindegyik állatnál minden nap van egy kis alomtakarítás. Soha nincs büdös. Ráadásul az egész még fél órát sem vesz el az időmből.


Csak megjegyzem,hogy a teknős,halak, és egyéb állatokat is ha nincs takarítva büdösek tudnak lenni..

2012. júl. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a választ, megpróbálom beosztani az időmet majd:) Hátha...
2012. júl. 5. 14:18
 6/22 anonim ***** válasza:
Olyan kis emlős nincs aminek egyáltalán nincs szaga!
2012. júl. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

minden állat kakil és pisil és az elfogyasztatlan kajamaradéka meg erjedni, rothadni kezd. épp ezért mindeny alom/akvárium stb büdös, ha nem takarítod rendesen. nincs kivétel,mert nem az állat büdi, hanem a környezete


bocs, van kivétel. pl a fingós görény :)

2012. júl. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
:D tudom, hogy nincs oylan kisállat, amit nem kell takarítani. Olyanra gondoltam, ami nem ANNYIRA büdös:)
2012. júl. 5. 14:21
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha fapellettel almozol, és a fajtának megfelelő időnként takarítod, akkor nem büdik.

Nyuszinak naponta kell, de csak a WC-jét, tengerésznek 3 naponta a ketrecét.


A degu és csincsilla még kevésbé büdi, de nekik hatalmas ketrec kell, amit 2-3 hetente kell kisuvickolni. (Ez viszont jóval tovább tart, mint egy nyuszi WC, vagy malacketrec...)

Olyan állat, amit nem kell takarítani, és úgy se büdös, csak plüssből tudok...

2012. júl. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
én amúgy a szárazföldi teknőst ajánlanám, bár tudom, h te kisemlősben gondolkodsz. maga az állat szinte teljesen szagtalan. hiszen nincs szőre, nem izzad és nagyon jól tisztántartható. az emberek azért idegenkednek a hüllőktól, mert szerintük nem elég ragaszkodóak, nincs annyi interakció a gazdikkal. én is ezt hittem, amíg össze nem költöztem egy pasival, aki tekit tartott. azóta tudom, h nem így van :)
2012. júl. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!