Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak hogy pár családt...

Kocsis Anett kérdése:

Mit csináljak hogy pár családtagom és barátom ne féljen a patkányomtól? és hogy tanítsam meg trükkökre? idióták válaszát nem kérem

Figyelt kérdés

az egyik családtagom fél nagyon a patkányunktól ! nem tudom miért , nagyon kedves , nem harap , max kajának nézi az ujjunkat , de azon kívül nagyon kedves jószág!


tudnátok saját tapasztalatból mondani trükköket amiket megtanítottatok a patkányotoknak ?



2012. júl. 6. 01:38
 1/7 anonim ***** válasza:
A trükkös rézhez nem értek, de szerintem az lesz a kőnnyebbik fele a dolognak. Sokan olyan zsigeri utálatot éreznek patkányok iránt, ami már fóbiának tekinthető. Hiszen mielőtt házikedvenc lett, betegséget terjesztett, csatornákban élt meg dögöket rágcsált. Ezt nehéz leküzdeni. Én talán úgy kezdeném, hogy először lefotózgatnám, miközben vicceset/aranyosat csinál és mutogatnám, elküldeném ímélben. Aztán ha a parázó egyén meglátogat, véletlen akkor lenne etetésidő. Ki se kell venni a ketrecből, de látják, nem támad. Fokozatosan növelve a kontaktust, mintha meg akarnád szelidíteni.:-)
2012. júl. 6. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekemis se szerettek eloszor annyira a patit, de megtanittottam a "spi" (forog) trukkre, es azota beleszerettek :) beirod youtbe-be h pet rat tricks es nagyon sok jo videot ad ki trukkokkrol es hogy hogy tudod megtanitani oket a patinak :) nagyon edes am, nekem akkor forog ha azt mondom neki hogy "tanc" :D
2012. júl. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Anyum nagyon utálja a patkányokat.Nekem van egy és akkor elértem hogy azt mondja: "De aranyos" amikor a tenyeremen volt és a kezével fogva a kajáját cukin evett :3
2012. júl. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én a madárpókkal voltam így, amíg nem volt itthon egy, addig anyum utálta, és csak hallgathattam, hogy milyen gusztustalan dögök, stb... De mikor valahogy megengedte, hogy saját pókom legyen, mindig azt mondta rá, hogy milyen aranyos, sokszor bejött a szobámba ránézni a pókra. :)

16/L

2012. júl. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na én pókkal nem tudnék együtt élni egy házban, sőt egy városban sem! :D
2012. júl. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jól értem, hogy benn tartasz a lakásban egy patkányt? Ilyet még nem is hallottam!

Én biztos kiugranék az emeletről!

2012. júl. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló , te is ugy vagy mint az egyik családtagom , nincs külömbség neked se a házi és a csatorna patkány között , neked is a patkány az patkány .

senkivel nem tudom megértetni hogy a házipatkány nem terjeszt betegséget , és hogy nagyon cukik

2012. júl. 25. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!