Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Piszkál a suliban 2 gyerek...

Piszkál a suliban 2 gyerek [csak követenek meg úgy köszönnek el hogy csá] de mivel ez nekem idegesítő ezért megkétem az eggyik családtagom[suli 3. legerősebbje] hogy állítsa le őket. Szerintetek le fognak állni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 18:32
 1/9 anonim válasza:

Ennyi a probléma? Ezt még Te magad is el tudtad volna annyival intézni, hogy nem foglalkozol velük! Egyébként nekem meggyőződésem, hogy ha valakit befenyíttetsz, és nem magad beszéled meg velük, akkor tuti folytatják.

Ne foglalkozz velük és egy idő után abbahagyják, ne aggódj. :)

2012. márc. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

akk oké. de úgyse fogják abbahagyni ha rájuk hagyom :(


ha tovább folytatjákk ak viszek magammal gázspryt nincs mese

2012. márc. 19. 18:52
 3/9 anonim ***** válasza:

Te egyébként normális vagy:D?


Olyan idiótaságokat hordasz össze! Mi az hogy suli 3. legerősebbje? Valami ultrasportnap volt és kiszámoltátok hogy aránylag súlyhoz képest összes izomcsoportot összevéve ki a legerősebb vagy mi?:D Eleve olyan hülyén fogalmazol! Ez a gázsprés dologtól meg beszarok!:D Engem minden nap b*sztatnak szó szerint a suliba a többiek mert irigyek rám hogy percekkel jobban futok mindegyiknél és nem is járok sehova se sportolni csak szoktam lejárni futni hobbiból! És mivel elég kis esetlen vagyok, nekik látom az arcukon hogy szégyen ez hogy ilyen lehagyja őket és direkt baszogatnak! És képzeld el ezek után, senkit nem vertem meg, nem hogy gázsprém, bazzeg! Az egyik gyerek meg azt mondta nekem hogy szar a magyaros polom meg fankadeli is szar! Sokkal gyengébb nálam 10 centivel kisebb, simán szétverhettem volna, de csak annyit mondtam neki, hogy kisfiam te el vagy butítva, remélem egyszer majd felébredsz! Te meg már ilyen piti sz*ar dolgokra gázspré-t vinnél! NORMÁLIS VAGY?

2012. márc. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
most vagy tényleg ilyen barom vagy vagy kamu a kérdés.
2012. márc. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem kamu a kérdés de már elegem van mert 1. osztálytól kezdve piszkálnak! és jelentem aki csak veszekedni akar!
2012. márc. 19. 19:30
 6/9 anonim válasza:

Hanyadikos vagy?

Különben meg mond meg nekik te, hogy hagyjanak békén, állj ki magadért TE ne más!

2012. márc. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát fiam te olyan hülye vagy mint a föld. Majd lefújod őket gázspray-vel, mert követtek, meg köszöntek? Kamu kérdés, ilyen ökör nincs a földön...
2012. márc. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
71%

Ebben a mai világban minden lehetséges!

Mikor én kicsi voltam, akkor engem is baszogattak elsős korom óta. Sőt, a gimiben is, mert nem voltam olyan bomba jó nő, mint a többi. Mert nem volt szilikon mellem, mert nem festettem magam és azért, mert volt rajtam egy kis súlyfelesleg. Igen, vannak ilyenek, ez az iskola velejárója!

De figyelj csak... Abból a sok lányból, akik engem baszogattak nem lett senki, elvált nő mindegyik, gyerek nincsen, pénz meg csak a paliktól. Ja, igen, a pasik ugyanez, mind jár nőről - nőre.

És hogy mi van velem?

Van egy férjem, három gyönyörű gyermekem, munkám és vannak körülöttem olyan emberek, akiket szeretnek és jobb az alakom, mint nekik volt anno, ezt garantálom.

Ezzel azt akarom mondani, hogy mindenkit b*szogatnak az iskolában, ez mindenhol így van.

De ha foglalkozol velük, akkor még inkább fognak, mert látják rajtad, hogy foglalkozol velük.

2012. márc. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Minél jobban látják rajtad, hogy zavar a dolog, annál jobban és talán még erőszakosabban is fogják csinálni. Szóval, ha Te most kimutatod feléjük, hogy mennyire zavar a dolog, annál drasztikusabban fogják csinálni. Még rosszabb lesz Neked. Ha meg a családtagodat kéred meg, szerintem Neked még annál is rosszabb lesz.

Engem nem hogy csak követtek, de még bunyóba is kényszerítettek az osztálytársaim. Egyszer elegem lett, jól megvertem valakit (akivel éppen bunyóba kényszerítettek), és azóta békén hagytak.

2012. márc. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!