Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kövér a törpehörcsögöm,...

Kövér a törpehörcsögöm, hogyan tudnám lefogyasztani?

Figyelt kérdés
van kereke meg gömbje is még is kövér :/
2012. júl. 7. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:

adj neki kevesebb magot,több zöldséget.

esetleg az is jó lehet ha többször veszed ki hogy had futkározzon nagyobb területen.

2012. júl. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
oké,és mikor számít kövérnek egy höri?
2012. júl. 7. 13:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is kövér néhány aranyhörcsögöm.

Amelyik a legkövérebb az az utólsó mérés alapján 234 grammos. Ez rengeteg. Egy átlag aranyhörinek max 150 grammnak kellene lennie.

Törpehörinél nem tudom hogy van ez, neki ennél is kevesebbnek valószínűleg.

Én akármit csinálok, nem fogy, csak hízik és hízik...:(

Pedig nagy ketrece van van mókuskereke, hörcsöggömb is, minden nap sokat van lent szaladgálni, kevés magot kap és sok zöldség-gyümölcsöt.

Nekem már fogalmam sincs, hogy mit tegyek, hogy lefogyjon, már annyira dagi, hogy az szörnyű és félek, hogy ez lesz a veszte...:(

Nem tudok mit tenni már, hogy lefogyjon! :(

Többieken is van felesleg, de vannak olyanok, akik meg pont jók, pedig egyformán kapnak enni, mindegyik más és más. Természetesen külön ketrecbe tartom őket. Van amelyik nagyon hízik, van amelyik meg pont jó. Aki nagyon dagi, azzal nem tudok mit kezdeni már...nem fogy le csak továbbra is hízik az idő előrehaladtával. :(

2012. júl. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az én törpehörim 4 dkg,szerinted?
2012. júl. 7. 20:48
 5/6 doridoridorika válasza:
ne adjatok neki szotyit semmi képp az nagyon hízlal
2012. júl. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké,de akkor a súlya alapján kövér?
2012. júl. 8. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!