Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Elszökött a törpehörcsögöm!...

Elszökött a törpehörcsögöm! Hogyan találjam meg?

Figyelt kérdés
Valahogy kiszökött a ketrecéből, 1 vagy 2 napja (ma vettem észre hogy eltűnt) valószínűleg a lakásban mászkál valahol.
2012. máj. 8. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Minden ajtót zárj be és mindenhova tegyél le valami finom falatot: sajtot, diót. Lehetőleg valami csörgő zacskóra tedd, hogy jól halljad ha rámászik.

Este hallgatózz. Meg fogod látni, és hallani fogod, hogy honnan tűnt el a cucc és abban a helységben tartózkodik.

2012. máj. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ :), ezzel csak az a gond, hogy van egy szobakutyám is, és mindent megeszik amit talál
2012. máj. 8. 18:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha van szobakutyád akkor lehet hogy már csak volt hörcsögöd. Nekem is egyszer kiszökött a tengerimalacom mert az idióta húgom rosszul zárta vissza a ketrecébe a malac lement a lépcsőn a kutyám aki akkor bent lehetett a házban elkaptam és a szájából vettem ki szegény állatot. Hát csoda hogy túl élte elég csúnyán megsérült szegényke.
2012. máj. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
abban biztos vagyok, hogy a kutyám nem bántaná, hozzá szoktattam őket egymáshoz
2012. máj. 8. 18:29
 5/9 anonim ***** válasza:

A kutya akkor sem kiszámítható!

Zárd ki a lakásból, kutyának az udvaron a helye és kösd meg, amíg meg nem találod a hörcsögöt!

2012. máj. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

ilyen kutyusom van: [link]

nem fogom kirakni, egyébként meg nem ez a lényeg, inkább a kérdésemre válaszoljatok lécci

2012. máj. 8. 20:01
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]


Tegyél be több helységbe egy ilyet, ezzel könnyedén elkaphatod.

Vagy, ahogy az előttem válaszolók mondták: rakj le neki valami finomságot, és ha egy nap múlva már nem látod a kaját, akkor arra járt a hörcsögöd. :)

Remélem, meg fogod találni. Amúgy a kutyus nagyon édes!!! :D

2012. máj. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a válaszokat, szerencsére meglett a hörcsögöm :)) úgyhogy most megyek, és veszek neki egy terráriumot vagy másik ketrecet, hogy ez ne tudjon még egyszer megszökni
2012. máj. 9. 11:30
 9/9 A kérdező kommentje:
*hogy ne tudjon még egyszer megszökni :)
2012. máj. 9. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!