Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen megoldást tudtok...

Milyen megoldást tudtok javasolni?

Figyelt kérdés
Vannak nyuszijaim. Kint vannak, nem bent a szobában. Milyen és mekkora helyen tarthatnék 3 vagy 8 nyuszit együtt? (kérlek írjátok le mindkettőt) Olyan kinti helyet szeretnék nekik, ahol mozoghatnak eleget, és persze lehetőleg minél olcsóbbat. Tudnátok mondani pár megoldás? Esetleg ha tudtok linkelnétek képet az esetleges helyről?

2012. júl. 8. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
ilyesmit kellene házilag barkácsolni: [link]
2012. júl. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is ilyenben gondolkodom :))
2012. júl. 9. 22:43
 3/6 anonim válasza:
Hány lány és hány fiú van mert a lányok általában jól kijönnek egymással de a fiukat mind külön kell majd tenni mert még ha tesók is el felejtik és versenyezni fognak a lányokért és elég csúnya verekedésbe fulladnak. Kb. egy 100x 56x 56 os ketrec került 15. ezerbe és ebben el fér kettő nyuszika de jobban meg érné ha saját kézzel csinálnál fából... bár az sem jó mert magába szívja a pisit és elég erős zavaró szagú lesz a ketrec és a fát meg nem lehet ki takarítani mint egy mű anyagot én a műanyag tálcájú ketrecet ajánlom nekem ilyenem van nagyon jó bevált kicsit drága de meg érné ! Ehez kapsz mindent mert ha még meg kéne ezeket venni kb 20. ezer Ft fölött járnál már pénzbe. Csak ajánlani tudom :) [link]
2012. júl. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, de sajnos nem jó, mert kinti tartáshoz kellene:SS De azért köszi!
2012. júl. 11. 22:03
 5/6 anonim válasza:
3 nyúlnak 500 négyzetméter talán elég lesz ,8 pedig 1200!
2012. júl. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3 nyúlnak 500 négyzetméter? Ez most komoly?
2012. júl. 23. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!