Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért lett sárga a nyuszim foga?

Miért lett sárga a nyuszim foga?

Figyelt kérdés

3hónapos a nyuszim, kap reggel-este kevés tápot mint eddigis, néha zöldséget-ritkábban gyümölcsöt, szénát van előtte, faágat mindig kap.

mégis sárgák a fogai kb 2hete miért? eddig fehérek voltak


2012. júl. 9. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Azért volt fehér mert új volt a nyúl :D

Amúgy meg ne darabold fel neki a zöldséget mert nem rág. me dobj be valami fakérget is neki. lefogkövesedett neki a foga. vagy öreg már a nyúl.

2012. júl. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A nyúlnál elárulom, hogy a sárga fog az egészséges! Úgyhogy nyugi, náluk ez nem olyan, mint az embereknél. Ha fehér, akkor vidd orvoshoz! Eddig azért volt fehér, mert pici volt.
2012. júl. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát én pedig úgy olvastam,hogy nyúlnál a fehér fog az egészséges,nem a sárga.
2012. júl. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
énis azt olvastam h a fehér fog az egészséges. ebből asszem állatorvos lesz
2012. júl. 10. 13:43
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha elvitted leírod légyszi,hogy mit mondott?Kíváncsi vagyok mitől lehet.

Meg is nézem az én nyuszimnak milyen, ha felkelt.

2012. júl. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

persze, elmesélem. a tenyésztőt nem tudom elérni elég sokáig lesz külföldön :(

nagyon ideges vagyok...

a tiédnek milyen színű?

2012. júl. 10. 20:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, nem tudom, hol olvastad, hogy a fehér fog jó, de hidd el, hogy nincs baj a sárga foggal. Ők nem emberek. Kisnyúlnál a fehér az egészséges, felnőttnél a sárga. Ők nyulak. Tényleg nem kell aggódni. Ha ugyanúgy eszik, mint mindig, akkor semmi baj.
2012. júl. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

voltunk állatdokinál...

azt mondta fehérnek kell lennie a fogának, mert a sárga nem jó előjel. Szerinte foszfor és kalcium, valamint mészpor hiánya van, szóval kapott tablettát és egy vitamin szurit.

meg vakarta a fülét, arra kapott fülcseppet, mert atkás a füle, mert lógó fülü és bepállott neki.


ideges vagyok, remélem mostmár rendbejön

2012. júl. 11. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!