Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan szelídítsem meg a...

Hogyan szelídítsem meg a törpenyuszimat?

Figyelt kérdés
már 2 éves és egy kicsit mostanában elhanyagoltam nem simogatom nagyon és van h pár napig hozzá se nyúl senki csak kaját adnak neki a szüleim mert a barátomnál szoktam lenni 3 napot és olyan félős meg rúgdos jobban pedig szeretnék vele jobban törődni de ha behozom a szobámba fél ha hozzányúlok pedig nem bántottam soha depis v nem tudom :D?

2012. júl. 11. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ülj mellé a földre,várd még odamegy.Kezedből kínálj valami finom kaját neki.
2012. júl. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Először ülj le mellé és nézd, de ne nyúlj hozzá. Ha lefeküdt, mutasd meg neki az ujjad, ha megnyalja az jó jel. Ha megnyalta, óvatosan simogasd meg és adj neki rágcsát. Ezután vidd egy biztonságos helyre, engedd ki és csalogasd magadhoz. ha követni fog mikor sétálsz, az haladás.Határozottan fogd meg, de ne durván. Ha hagyja adj neki jutalmat. Nálam ez bejött :D
2012. júl. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!