Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan szelídítsem meg a...

Hogyan szelídítsem meg a patkányaimat?

Figyelt kérdés

Két hete kaptam 2 patkánylányt.(akkor négy hetesek voltak)

Minden nap beszélek hozzájuk és már egész jól hagyják hogy simogassam őket , de ha éber állapotukban megfogom őket kiugranak a kezemből és elszaladnak a ketrec legtávolabbi pontjába. Ha akkor fogom meg őket mikor alszanak akkor kb. 8-10 másodpercig totál nyugodtan a kezemben maradnak.

A lényeg hogy van valamilyen trükk amivel gyorsabban el tudnám nyerni a bizalmukat?



2012. jún. 17. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Etesd őket kézből! Ne csak akkor vedd ki őket ha alszanak! Nyugodtan vedd ki őket, tedd egy magasabb asztalra őket, onnan nem nem mernek lemenni. Simogasd, fogdozd őket.
2012. jún. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én föl szoktam tenni régen a vállamra, és ott üldögéltek. Néha lemásztak a hátamon, meg vissza, bebújtak a hajam alá.
2012. jún. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!