Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » MILYEN GYORSAN SZŐRÖSÖDNEK A...

Cunciii kérdése:

MILYEN GYORSAN SZŐRÖSÖDNEK A KISNYUSZIK? Van egy 2 v 3 napos nyuszim és csupasz. De már néztem hogy 4 napos korban már szőrösek. Akkor most eggyik napról másikra beszőrösödik majd?

Figyelt kérdés
nagyon félek mert éjszaka lehűli a levegő és kihül a pici teste...bevan takarva meg minden...eddig nem volt ez...de most nem tudom mit tegyek.:(
2012. júl. 12. 08:35
 1/5 A kérdező kommentje:
lehűlik
2012. júl. 12. 08:35
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, nagyon gyorsan kinő a szőrük. :) Egyébként a hideg miatt ne aggódj, azért épít az anyanyúl fészket, hogy melegen legyenek. Gondolom a tiéd is épített, nem? Olyankor a szőrével is kibéleli. És persze nyúlfüggő az is, hogy mikor szőrösödik. Van, amelyik kicsit lassabban fejlődik.
2012. júl. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na, mi van a kicsikkel?
2012. júl. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát nem élték túl, 2 nyuszi is szült kicsiket de mind elpusztult, nem rendezték őket, az elsőnél rögtön aznap elpusztultak a masik nyulnal meg 5.-ik nap :((( nem tudom miert pusztultak el 5 nap utan...:(
2012. júl. 25. 13:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom. :(( Az anyák gondozták őket? Most fialtak először? Mert lehet, hogy nem tudták, mi a dolguk. A nyúl napi 1x szoptat, de a kicsiknek jóllakott kinézetet kell kelteniük, tejtől duzzadó pocakkal. Másik lehetséges ok a nagy meleg: a nyár nem kedvez a kicsik túlélésének.
2012. júl. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!