Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyulam 25 napos vemhes,...

Nyulam 25 napos vemhes, kitudom tapogatni az embriókat vagy érzem ha rugdosnak? Hogyan lehetnék biztos abban, hogy vemhes? Ez lesz az első ellése.

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jajj nem szabad tapogatni, mert elvetélhet!!
2012. márc. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hogyhogy??
2012. márc. 31. 23:08
 3/11 anonim ***** válasza:
45%

Úristen, ezen mit magyarázzak? NEM SZABAD, és ennyi!


De ha nem szaporítanád őket ész nélkül, akkor tudnád!

2012. ápr. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ó hát persze, hisz te jobban tudod, hogy én mit csinálok a nyulaimmal.... Ész nélkül tenyésztem őket, mert 2 éve tartok nyulakat és tavaly az egyik leellett, idén pedig szeretnék mégegy almot.

Észlény...

2012. ápr. 2. 00:18
 5/11 A kérdező kommentje:

"ha nem szaporítanád őket ész nélkül akkor tudnád"

Mégse tudom.

2012. ápr. 2. 00:20
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja ertem, biztos mindent tudsz a genetikarol is. Ezt TANITJAK!!! A tenyesztok elvegzik az egyetemet! Te is tenyeszto vagy? Ha igen, nem tettel volna fel egy olyan kerdest, amit mar az elso honapokban tanitanak es a alapkepzes resze.
2012. ápr. 2. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem mondtam, hogy tenyésztő vagyok! Te nagyon hü.lye vagy!!!! Következő leveledbe már azt is beleírod hogy kínzom is őket??? Imádok hü.lyékkel vitatkozni.
2012. ápr. 3. 06:53
 8/11 Erwin1 válasza:
a hasfalnál a kereszt csont felé nyulgodtan meg szabad tapogatni, a nyulakat 14 napos vemhesen ajánlatosabb megtapogatni bátran nyomd ösze a a hasát, és szőlőszem nagyszágu gombocokat érzel akkor biztos hasas, ! 14 napos korban a legajánlatosabb mert utána a duzadt bél a magzat viz miattt nehezebb megállapitani a vemheséget... hidj nekem nem vetél el, én nyulakra vagyok szakosodva, és nyultenyésztésel foglalkozok már lassan 10 éve
2012. ápr. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Erwin1 köszönöm a válaszod! :)
2012. ápr. 5. 00:39
 10/11 Erwin1 válasza:
nagyon szivesen :D
2012. ápr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!