Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Legyen afrikai fehér hasú...

Legyen afrikai fehér hasú törpe sünöm szerintetek?

Figyelt kérdés
nagyon szeretnék,de nem tudom hogy ez csak hirtelen fel lángolás-e?! és az is lenne a kérdésem hogy mennyibe kerül a felszerelése(ketrec,stb) és hogy szerintetek mennyire jó házi kedvenc és még az lenne a kérdésem hogy a kutyákkal hogy jönnek ki(természetesen nem akarom együtt tartani meg ilyesmi csak néha találkoznának),szóval hogy a sün és a kutya mennyire jönnek ki egymással általában? előre is köszi! :)

2012. júl. 13. 01:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Valaki egyszer azt írta, hogy úgy röfög mint egy kisdisznó, úgy is eszik és éjjel rohangál. Mást nem tudok róla.
2012. júl. 13. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ok, köszi :D
2012. júl. 13. 06:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Na, akkor azt tanácsolom, várj fél évet és olvass nagyon sokat a témáról. keress sünis fórumokat, tudj meg minél többet a fajtáról. Ha fél év múlva is ugyanennyire szeretnéd, akkor vegyél. :)
2012. júl. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon összetett kérdés. Most írtam le a felszerelést és az etetést egy másik kérdésre és az lett csak egy oldal. Azt tanácsolom, hogy nézegess sok honlapot az interneten és olvass utána a témának.

Elöljáróban elmondom, hogy nem olcsó a süni. Maga a sün 15-25.000 Ft körül van. A ketrec is olyan 10.000 Ft körül (fél m2-es kell neki). Plusz a felszerelések, ház, tálkák, alomtálca.

Aki szereti süniket annak jó házi kedvenc, nekem most 2 van. Nem értem ezt a kérdésed, hogy mennyire jó házi kedvencek... Az jutott még az eszembe, hogy éjszakai állatok, tehát valakinek kifejezetten nem jó házi kedvencek, mert nem tud tőlük aludni, ha a szobájában vannak elhelyezve.

A kutyával vagy kijön vagy nem. Nagyobb valószínűséggel félne a kutyától és összegömbölyödne, de láttam már sün-kutya barátságot, lassú szoktatással, ismerkedéssel kialakítható.

2012. júl. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi! (:
2012. júl. 13. 10:38
 6/9 anonim ***** válasza:
2012. júl. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon sok időt igényel a tartásuk...
2012. júl. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
szerintem megéri! nagyon kedves állatok és igaz, hogy kicsit hangosak éjszaka, de ha "jóalvó" vagy akkor ez nem akadály. Igaz, hogy kell egy kis szelídítés neki mert eleinte puffog,de egy idő után megszelídül...megéri, jó barátod lehet
2013. márc. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én a sünimet 10 000 ft-ért vettem és a üvegterráriuma is csak 5000ft volt.
2013. márc. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!