Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Aranyos kis haziallatot...

Aranyos kis haziallatot tudnatok nkem ajanlani?

Figyelt kérdés
Tudnatok nekem ajanlani valamilyen kis haziallatot!!?Nem kuzyara es nem macskara gondolok.Sem kigyo ,pok...sem hasonlok.Olyant amit lehet dögönyözni szeretgetni.Es szelid :)Hörcsög kilöve....köszi

2012. júl. 20. 08:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
64%
Igen, sajnos tényleg vannak ilyen rossz állatkereskedések :( Ahol én voltam mostanság, ott egy olyan 30x30 cm-es terrában volt 4 degu, és egy kb. 50x20-asban 2 törpenyúl és 1 tengerimalac. Arrébb egy kicsit egy tengerimalac volt egy olyan pici ketrecben, hogy még teljesen kinyújtózni sem tudott! Olyan 30x15 cm-es, és 15 cm magas ketrec, de azért tettek bele a malac mellé még egy házikót is, így tényleg meg sem tud mozdulni...
2012. júl. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
61%
Degu. Haláli pofák, kiváncsiak, ott nyüzsögnek az ember körül.
2012. júl. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Fiú patkány, zsirfarkú egér.

A degu szívesen dögönyöz téged, de csak 3 éves kora után fogod utolérni. Addig sok dolga van. Ráadásul macerás állat. Ha bármi nem jó neki, balhézik. :)

A deguhoz alkalmazkodnod kell.

2012. júl. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

A tengeri malac jó ötlet, de tényleg nem mindegy honnan van.

Vagy tenyésztő, vagy olyan pici kereskedés legyen, ami 50 éve ott van, és a tulaj áll a pult mögött...

De a rágcsamentők is nagy készlettel bírnak, és már szelíd, orvos által ellenőrzött malacaik vannak. Akivel gond van, azt nem adják. :)

2012. júl. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a valaszokat es tanacsokat!!! :)

Tengerimalac mellett döntöttem!!!

Az tünik a legideälisabbnak nekem.

2012. júl. 20. 19:07
 16/18 anonim ***** válasza:
Tengerimalac valóban aranyos, szőrös, nem túl kicsi, viszont elég unalmas állat. Nem igazán van oda ha játszani akarsz vele...simogatni persze lehet. Végülis... nem rossz. Kettőt vegyél mert egyedül magányos lesz és depis. Tenyésztőtől, egyneműeket.
2012. júl. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem is unalmas! Szerintem tüneményesek! És igen, mindenképp kettőt vegyél!
2012. júl. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
vegyél hörcsögöt, az nagyon aranyos :)
2012. júl. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!