Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Most kaptam egy törpenyulat,...

Normálisvagy? kérdése:

Most kaptam egy törpenyulat, és lenne pár kérdésem vele kapcsolatban, mert nem akarok semmit rosszul csinálni! Tudnátok egy kicsit segíteni?

Figyelt kérdés

Teljesen váratlanul kaptam! olvasgattam ma már róla, hogy mit lehet neki adni, de pár dologgal nem vagyok tisztában! Az igaz, hogy csak 3 hónapos kora után lehet neki zöldséget illetve gyümölcsöt adni? Az enyém még nagyon pici, állítólag most választották el az anyjától!

Tudtok nekem egy két tippet adni a gondozásával kapcsolatban?

Előre is kösziii. :)


2012. ápr. 5. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Tápot is adhatsz neki.

Mi nem vártunk 3 hónapig és nem volt baja. Elválasztás után elvileg mindent ehetnek. Csak az a lényeg, hogy jó helyről szerezd be neki a kaját.

2012. ápr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Még régebben nekem is volt törpenyuszim és nekem ez az oldal sokat segített : [link] etetése szerintem érdemes megnézni...
2012. ápr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amit a 2. válaszoló belinkelt, nagyon jó oldal. Megbízható infókat találsz! És a fórumon is segítőkészek az emberek.

Persze itt is kérdezhetsz nyugodtan :)

2012. ápr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Adj neki szénát+vizet+tápot.Aztán szép lassan lehet szoktatni a gyümikhez, zöldségekhez.Szoktasd rá alomra, hogy ne kelljen bealmozni az egész ketrecet csak az alomtálat.Ajánlom olvasgasd a www.torpenyul.hu oldalt ami a legnagyobb és legjobb magyar törpenyulas oldal.
2012. ápr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok hasznos választ! :)
2012. ápr. 5. 21:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Szívesen!
2012. ápr. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!