Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egérfogás gyorsan? (sürgős)

Egérfogás gyorsan? (sürgős)

Figyelt kérdés
Ismerősünk lakásába beköltözött egy egér. Ő nagyon fél tőlük, de én felajánlottam, hogy holnap megpróbálom megfogni. Ha nem sikerül, azt mondta jön a méreg. Én meg szeretném megmenteni csak nem tudom hogyan, mivel lehetne gyorsan elkapni. A szoba ahová költözött nem túl nagy de tele van búvóhelyekkel. Honnan lehet ne megtudni, hogy pontosan hol lakik? És ha megtalálnám mivel lehetne megfogni (megfognám én kézzel is, csak az nem hiszem, hogy elég hatékony lesz)?

2012. júl. 22. 20:02
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Igen volt egy a tetején... Nem túl kicsi, de nem is akkora, hogy kiférhetett volna rajta. De mondom, hogy a cserepet borította úgy magára, hogy az ütötte agyon.
2012. júl. 24. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!